Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tinektek a forgalmi vizsgátok...

Tinektek a forgalmi vizsgátok hányadikra sikerült?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos még harmadikra sem jött össze. Mindig valamit elszúrok :( Ja és hányadik sikertelen vizsga után küldenek pávra?? És ott miből kell vizsgázni?? Csakhogy képbe legyek ezekkel a dolgokkal.
2008. dec. 23. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másodikra. ez elég normál. De a barátnömnek 7-re. pedig nagyon ügyes, csak a második után már annyira ideges volt, hogy sorba megvßágták, pl 40-nel ment át a vasuton stb... ez volt már 8 éve és azóta minden nap vezet és igen jól.

azt hiszem a 4-ik után volt Pávon.

2008. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden ment elsőre, igaz a jogsiba kivan töltve az összes kat.
2008. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbi vok, aszem az 5.után. PAV II-III csináltam olyan 2 órán kereszül nyúztak, nagyon kellett koncentrálni és a tempódat is figyelik. Nem elilyeszteni akarlak de kösd fel a gatyát.
2008. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 yuda ***** válasza:
100%
Nekem is másodikra ment,mondjuk teljesen igazuk volt,hogy elsőre nem engedtek át,nem voltam még biztos vezető---bár szólt az oktató előtte,hogy bizonyos összeg csúsztatásánál a belső zsebébe elsőre is sikerülhet,de nem éltem vele.
2008. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak. Sajna ezért ment csak másodikra.
2008. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőre ment minden! : )


Remélem Neked legközelebb sikerülni fog! : )


Nani

2008. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem másodikra.nagyon jó a trauma leküzdésére ha mész vezetni vigyél magaddal valakit ha az oktató is engedi,így szokod hogy ül mögötted valaki.

Meg vizsgán lehet ám beszélgetni és ezt nagyon kevesen tudják.Persze segítséget nem kaphatsz,de pl. milyen az idő...ilyeneket lehet.És baromi jól oldja a feszültséget

2008. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nekem is elsőre összejött minden.

És imádok vezetni!

2008. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!