Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan vezessek rutin vizsgán?

Hogyan vezessek rutin vizsgán?

Figyelt kérdés

Sajnos múlt héten rosszul lett az oktatóm, felépülése hosszas, így oktatót váltottam. Ma tudtam vele először vezetni, holnap még vezetek vele, és holnap után rutinvizsga. Múlt héten csütörtökön lett rosszul oktatóm, épp vizsga után. Sajnos a vizsga nem sikerült. Mindent hibátlanul csináltam. A kapubeállást húztam előlről. Ki is tudtam állni, de: elfelejtettem, hogy egy gerendát helyeztek a kapubejáró mellé, ami hosszabb volt, mint maga a kapubejáró (szegedi rutinpálya). Igazándiból az a pálya széle. Szóval az utolsó másodpercben buktam meg, amikor is, az egyik kerekem átment azon a gerendán.

Na, ez végül is nem lényeg, csak tudom, hogy ahogy nekem tanította, meg tudom csinálni. Most meg ez az oktató teljesen másképp mondott mindent. Eddigi oktatóm megengedte, hogy nézzem az oldalsó tükröt tolatásnál, mert csupán a hátsó ablak nézéséből én nem tudok tolatni, és ez a vizsgán sem jelentett negatív pontot. Meg jó néhány hasonló dolog van, amit másképp csináltunk. Ennyi idő alatt én félek, nem tudok átálni, félek, ha úgy vezetek, ahogy ő mondja, pont hogy el fogom rontani, most hogy vezessek a vizsgán? Ahogy tanultam eddig?


2011. okt. 24. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy hagyja rád a vizsgán, aztán ha mégsem sikerül, akkor utána majd ráér változtatni.
2011. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig mindenki dícsérte ezt a muksót, hogy milyen jó, de én jobban kedveltem a régi oktatómat. Az első órán 600x lekiabált, hogy ezt ne meg azt ne csináljam. Kicsit megijedtem tőle. Párom is nála tanult meg vezetni még ''96-ban. Csúnyán beszélt velem, ehhez nem vagyok hozzászokva. Úgy gondolom, a vizsgán csinálom, ahogy tudom, aztán már nem érdekel, ha leszid valamiért. Aztán vizsga után megpróbálom felvenni a hülyeségeit és eleget tenni nekik, mert addig úgy se fog forgalmira kiíratni, amíg nem csinálom úgy, ahogy mondja. Nem tűnik olyan embernek, akivel megbeszélhetném, hogy had vezessek úgy, ahogy én gondolom. Eddig benzineset vezettem, ez meg dízeles, eltérő az ereje, még azt is meg kell szoknom. De szerintem az autót hamarabb megszokom, mint az oktatót.:D
2011. okt. 25. 09:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült:D Tiszta Happy vagyok.
2011. okt. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!