Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kérdésem egyszerű. Hol...

A kérdésem egyszerű. Hol tudok levizsgázni városiból úgy hogy tutira nem húznak meg? Az idegeim már nem bírják. Inkább fizetek érte. Remélem valaki tud megfelelő választ adni.

Figyelt kérdés
konkrétan valami nagy lökésre lenne szükségem,és egy telefon számra.köszönöm.
2011. okt. 27. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mint a cigánygyerek a múltkor... harmadszorra húzták meg, őt nem érdekli, holnap megy fel a józsefvárosra, és vesz magának ötvenezerért jogsit azt kész....

Gratulálok.

2011. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam vannak korrupt vizsga biztosok,annyit tesz,ugyan úgy vizsgázol,hivatalosan,csak tuti az eredmény.
2011. okt. 27. 13:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy sehol.


Egy autós, a sok közül, aki nem libáért vette.

2011. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de igen.most nekem jól jönne,de azaz igazság,hogy csak azért rontom el,mert rettentően ideges vagyok. mikor csak simán vezetek,semmi gond.nincs hiba,és semmi.
2011. okt. 27. 13:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor inkább nyugtatgasd magad, koncentrálj, meditálj, relaxálj! Az, ha fizetsz, nem jelent azonnali átmenetelt! Én is iszonyú izgulós vagyok, azt hittem (az oktató is), hogy ott helyben szívrohamot fogok kapni, mégis átmentem elsőre. Pénz nélkül.
2011. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Figyelj, Az oktatók ebből élnek hogy vizsgáztatnak. Ebből veszik a kenyeret, a tejet. Ha te megbuksz az nekik csak pluszz pénz. Ezért, ha nem csusztatsz a zsebükbe egy 20-30 ezer Forintot, az első vizsgán biztos meghúznak.


második lehetőség:

Rutin, városban. Padlógáz, és megkérdezed hogy átenged e, ha igen akkor lelassítassz... :) ha nem.... :) :)

2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm.de sehogy sem megy a lazítás.csak abba gondolj bele,hogy mióta vizsgázom,éjszakánként,max 3órát tudok aludni.sem éjelem,sem nappalom.pedig az egész család mellettemáll.a férjem,az egyenesen tünemény,és mégis.
2011. okt. 27. 13:26
 8/19 anonim ***** válasza:

Igyál egy felest..

rágj el egy rágót egyél egy almát. szeva...

2011. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a rágó az megvolt.a feles az tutira segítene,de vagy vezetsz,vagy iszol.
2011. okt. 27. 13:49
 10/19 anonim válasza:
Nincs mitől paráznod ha tudsz vezetni átengednek ha nem tudsz akkor nem.
2011. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!