Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A KRESZ programba (ami elmélet...

A KRESZ programba (ami elméletileg ugyan az ami vizsgán lesz) összesen hány kérdés van? 1000 körüli?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 15:43
 1/3 atilis ***** válasza:

Ha vizsgázol, akkor kellene ismerned a A Járművezetői vizsga Teszt kérdéseinek a gyűjteményét, az abban lévő kb. 1500 kérdésből szokott- elvileg véletlenszerűen -lenni a vizsga. Nem tudom, melyik KRESZ program van meg neked, mert abból is van több. Szerintem a leghatásosabb ha a könyvből tesztelsz.

És amikor már megy, akkor a program segítségével ráállítod az agyadat a vizsgán lévő 1 perces időkorlátra.

2011. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző hülyeséget mondott.

A programot használd, sokkal jobb mint a könyv.

A kresz egyéni gyakorlópgoramot használd, amit külön kell telepíteni (tehát nem netes), és rajta van az NKH logoja is. Amúgy a netesek is jellemzően totál ugyanazt a kérdés adatbázist használják, de vannak kivételek is.


A könyv nem mutat statisztikát, illetve abból nem szokod magát a vizsga menetét...


És a vizsga valóban csont ugyanazzal a programmal történik, ugyanazzal az adatbázissal. Ha eleget gyakorolsz, fejből lehet már tudni az összes kérdést, és 7 perc alatt megcsinálni 100%-ra a tesztet. Felhívom ugyanakkor a figyelmedet hogy a tesztek töltögetésétől még NEM fogod tudni a KRESZ-t, tessék elolvasni magát a könyvet is, és megtanulni a szabályokat...


Amúgy asszem valami 1700 kérdés van össz.

2011. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 atilis ***** válasza:

Amikor én vizsgáztam, aki csak a neten tesztelt és 7 perc alatt végzett a vizsgán, azok közül mind megbuktak.

A könyv nem sokat ér, mert a benne leírt szabályokat a teszten nem egyértelműen mutatják be, ezért kell a tesztkönyv, sztem abból tanulj a sikeres vizsgához.

2011. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!