Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit szállítanak azok a kamiono...

Mit szállítanak azok a kamionok amiknek az elején és végén is sárga villogó van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 22:58
 1/3 anonim válasza:
100%
pl: veszélyes anyagok, különleges rakomány (túl széles, túl magas, túl hosszú) stb. sárga villogó tulajdonképpen figyelemkeltés miatt van, mivel egy különös járműről van szó, amire fokozottan ügyelni kell
2009. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Furcsálottam én is, de csak a túlméretes és a túlsúlyos járműveket jelölik meg így. Én szállítottam pl lőport, volt mikor fegyveres kisérettel, de soha nem kellett sárga villogó. Egyébként a vészélyes anyagokat szállító járműveket - néhány kivételtől eltekintve - narancssárga táblával és különféle veszélyességi bárcákkal jelölik meg.
2009. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Túlméretes szállítmány!
2010. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!