Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti levezettetek minden KIFIZET...

Ti levezettetek minden KIFIZETETT órát, C meg C+E illetve D kategóriánál?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy 1 illetve 2 összegbe lehet befizetni a tanfolyam díját. Mondtam hogy 2 összegben szeretném, de már jött a szájhúzás. Majd szinte semmi óra után jött a beetető szöveg, hogy de jól megy nekem és már be is lettem jelentve vizsgára. Szerencsére sikerült, de jó pár kifizetett órám bent maradt. És egyre többektől hallom ezt. 29/N
2011. nov. 7. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon régóta így van :)

A sulinak tudnia kell igazolni, hogy te levezetted azt az órát. Például a számlával. De ha számla van róla, akkor azt ki is kell fizetned... Legfeljebb a levezetés marad el. Én annakidején 26 óra után voltam vizsgázni (B kat) a 30 helyett. Sajnos elsőre nem sikerült (27. óra). Mivel pont Karácsony jött, csak januárban volt az új vizsga. Addig még 1 alkalom volt vezetés (2 óra), plusz a vizsga (30. óra). Így végülis levezettem a 30 órát, és a plusz 3 órát nem kellett kifizetnem.

2011. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem vezettem le véletlenül sem, de minden sikerült elsőre. De gondolj csak bele! Egy C jogsi alig kerül többe, mint egy B jogsi, miközben ugyanannyit kell vezetni egy 4x-es fogyasztású autóval! Ezt az árat csak akkor lehet tartani, ha felét sem vezeted le az óráknak.
2011. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem vezettem le, meg olyan, hogy éjszakai vezetés, autópálya, meg hegy vidék szóba se jöhetett, de aki C-re megy az nem kisiskolás elvégre is
2011. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki C-re megy azzal kellene pont levezettetni minden órát, mert az lép "hirtelen" nagyot. Én a C-t mind levezettem, viszont az E kategóriát lezavartam 5 munkanap alatt, kb mindenből max a felét vezettem le. ( és elszomorító, hogy így mindenkit kiengednek a forgalomba ).
2011. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fehérlófia válasza:
A C-t nem vezettem le, a D-t a cég csinálta, így ott minden volt.
2012. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A C-nél mindet levezettem. Az E kategória vezetős részét 8 nap alatt csináltam meg. Szerintem sem helyes, hogy ekkora "méret" lépés után, simán kiengednek a forgalomba bárkit.


Szerintem az egész C+E oktatás egy vicc az ország nagyobb részén. Öcsém most csinálja az E kategóriát, egy Iveco Eurocargoból + átmenő fék nélküli tandempótkocsiból ( ami max 1,5 tonna ) álló szerelvénnyel. Ha megvan neki, akkor hivatalosan felülhet bármilyen pótos szerelvényre, úgy hogy fogalma sincs az egészről. Nálunk a cégnél már rutinozott 3 féle nyergessel meg egy normális tandem szerelvénnyel, de mi van azzal akinek nincs ilyen lehetősége? Na ezen kellene változtatni, nem a GKI-t meg a többi lehúzást erőltetni.

2012. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!