Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valamelyik...

Van olyan, hogy valamelyik kategóriánál megadják a másikat is?

Figyelt kérdés
Hogy van az M, de ha megvan a B azzal is vezethetem. Szóval Ha pl. leteszem a E-t akkor megadják a B-t is. Van ilyen? Mely kategóriáknál van ilyen?
2010. aug. 2. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs.

Csak B-vel jár M és T.

2010. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nincs. A-val és B-vel vezethetsz M-et, B-vel T-t is, azt hiszem, a C-hez és a D-hez is megadják az M-et és a T-t, de ebben nem vagyok biztos. Az viszont egyenesen a józan ésszel ellenkezik, hogy az E-s nehézpótkocsival (amit amúgy önmagában nem tehetsz le, csak valamely kategória mellé) megadnák a B-s személygépkocsi-vezetőit.
2010. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D értem.
2010. aug. 2. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
C-vel vezethetsz C1-et, de értelme nincs, úgy mint a B+E-nek. Ha C kell, feltétel a B, ha E kell, akkor attól függően, hogy C+E-t, vagy B+E-t akarsz feltétel az előző. Én amikor kis gyerek voltam (kb 8 éves) biztos voltam benne, hogy ha megvan a D-m, akkor minden előzőt automatikusan megkapok. Hát tévedtem. Nemsokára kezdem a D-t.
2010. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

b kategóriával m-et.

tegyük fel b mellé leraksz egy e-t is(b+e)

és te kesőbb leteszed a c-t, akkor meg lesz a c+e is

c+e kategóriánál megkapod a "T"-kategóriát

amivel vezethetsz mezőgazdasági vontató és két nehéz pótkocsi-t...

a1-essel m-et

a korlátozottal a1-et, m-et

a korlátlannal a1, a korl, m

2010. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!