Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehetne buszt vagy kamiont...

Hol lehetne buszt vagy kamiont vezetni?

Figyelt kérdés
Nincs rá jogsim de vmi magánúton vagy vhol megoldható lenne, csak hol találhatok olyan buszvezetőt vagy kamionost aki némi pénzért cserébe megengedi hogy kerüljek egyet a járgánnyal?
2011. nov. 7. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1, Hány éves vagy?

2, Ha engedné is, abban mi a jó, hogy teszel vele egy kört?

2011. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyébként autósiskolánál kell kérdezni, hogy lehet e, de szerintem 10000(Vagy többet, nem tudom) forintot nem ér meg 45 perc...
2011. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bp környékén elég sok raktárpark van, ahol biztos találsz olyat aki odaadja ott egy körre :)
2011. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok am. B jogsim van.

Majd körbekérdezek ahol az utolsó írta hátha....

Köszi.

2011. nov. 7. 20:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérdező


Szerinted mennyi rá az esély hogy valaki odaadja a több 10 millióba kerülő kamionját vagy buszát egy idegennek akinek még jogosítványa sincs rá csak néhány ezer forintja.Szerintem senki még ismerős se kockáztatná meg és amúgy se olyan egyszerű egy kamiont vezetni mint egy autót.Szerintem fél métert nem tudnál vele menni megfelelő oktatás nélkül.

2011. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem gyilkolnám le, meg pár 10.000ft -ra gondoltam és ezért el is magyarázná hogy mi mit jelent.

Régen oszt. kiránduláson a buszsofőrt mindig kérdezgettem a buszról és mindegyik szivesen magyarázott. Úgyhogy némi fogalmam azért van.

2011. nov. 7. 22:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát ez elsőre így meredek.

Ezt csak némi titoktartási kötelezettséggel lehetne neked kipróbálni. Mivel a teherautók nagy része Cégek kezén van így a cégvezetőt hiába kérlelnéd nem engedné meg neked mert félti a gépparkját hogy legyepálod. Az autósiskolában meg nem engednek gépre míg nincs elméleti vizsgád meg a 4 témából.

Talán ha találsz egy sofőrt akinek épp jól jön az a pár ezre és nem túl nagy értékű a gépe akkor lehet hogy valami kihalt úton enged pár km -ert vezetni.

De az az igazság hogy idegennek nem szivesen adná át csak úgy a traktort senki még üresen sem. Az egy jó dolog hogy van B jogsid sokat nyom a latba. Szerezz valami szegről végről ismerőst. Jobb ötletem nekem sincs. Nekem se őrülne a főnököm hogyha odaadnám a rám bízott gépet bárkinek is.

2011. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy sehonnan nem tudok keríteni ilyen ismerőst.

Akár kerülnék is vele előtte a saját kocsimmal hogy naggyából lássa hogy vezetek.

2011. nov. 7. 23:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem van C kategóriás jogsim is,rögtön a B-s után tettem le és semmi különlegest nem tanítottak azon kívül hogy az AVIA-n hogyan működik a kormányváltó.Azután a seregben sem csináltak nagy ügyet az átképzésből,rámutattak egy ZIl-re vagy egy KRAZ-ra és már vihettem is.Annyi volt a szakmai felügyelet hogy egy "öreg" sorkatona ült mellettem és elmondta hogy mi micsoda,úgyhogy tapasztalatból mondom hogy egy B kategóriás is el tud vezetni egy teherautót csak az extra mérethez kell átképzés.
2011. nov. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Barátnőm most csinálja a jogsiját, és hamarabb vetettem a nyerges Magnumot, amivel dolgozom, mint az autósikolában a személyautót:) Nem bonyolult, ha sehogy nem, tudod megoldani dobj egy üzit, hátha tudok segíteni.
2011. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!