Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5. alkalommal is megbuktam...

Marcsi094 kérdése:

5. alkalommal is megbuktam forgalmi vizsgán mire számítsak a Rendkívüli PÁV-on? Kell vezetni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Ne erőltessed ami nem megy!!

Vagy meg akarsz ölni majd valakit, és ha túléled, mész a sittre?!

2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
A PÁV-on még átfogsz menni, mert ott 90% hogy át engednek mindenkit. Én nem voltam szerencsére nem is buktam meg a forgalmi vizsgán se. Én is csak ennyit tudok. De amúgy ha valakinek 5. alkalommal sem sikerül akkor azt már tényleg kár erőltetni mert nem fog menni! Bocsi hogy ezt mondom, de ez az igazság.
2011. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Pszichológus fog beszélgetni + vezetni fogtok.
2011. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Bár elsőre átmentem, de nem kéne ismeretlenül leszólni aki nem volt ilyen szerencsés. Igen szerencse mert alap órával senki nem tud vezetni, legalább két három év folyamatos vezetés kell ahhoz, hogy valaki kellően rutinos legyen, ahhoz, hogy elhárítson egy balesetet amit lehet egy ilyen nagymellényű ász vagyok elsőremegvoltminden gyerek okozhat mert tud vezetni.....szóval alkalmassági vizsgálat kb olyan mint a hivatásosoknak + kimennek veled, hogy képes vagy e kezelni az autót. igen kell vezetni ott megmondják hogy tovább...bár lehet egy oktató váltás a második bukta után segített volna. sok sikert!
2011. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem azért buktam mert nem ment a ezetés hanem olyan ideges voltam az oktatóm biztat hogy jól vezetek és ha valamiről nem tudok arról nem írok lehúzó vélemény max megtartom magamnak
2011. nov. 17. 19:40
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és arra voltam kíváncsi mit kell ott csinálni nem arra hogy menjek e mert órán is volt mikor kimentek elém és elhárítottam nem volt gond
2011. nov. 17. 19:42
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Ne erőltessed ami nem megy!!

Vagy meg akarsz ölni majd valakit, és ha túléled, mész a sittre?!


Na ez azért durva volt!

Elárulom nektem hogy B ből én is 5. re mentem át azt is csak lefizetéssel tudtam meg csinálni!


És akkor voltam 17 éves .. utána mentem kamionosnak és buszosnak a mai nap balesetmentesen vezetek!


Semmit nem jelent ha érez hozzá kedvet és tehetséget csinálja, nekem is azt mondták hogy az életbe nem leszek soffőr bla bla bla.. és több millió forintot meg kerestem a jogsimmal..


Baleset nélkül hozzá teszem akkor most hol az igazság? :)

A sok buktatás azért van mert a vizsgabiztos nem kap pénzt.. meg kell ugye hozzni a statisztikát is a KPM nek kell a lové ennyi.. erről szól ez az egész játék.

2011. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Viszont kiváncsiságból az érdekenle hogy akinek meg van a PÁV1 és a PÁV2 es kategóriája, menni szeretne egy másik kategóriából vizsgát tenni, és meg bukik 5x annak is kell a rendkivüli PÁV ?


Én ugy tudom hogy a PÁV 1 2 elég magas kategória kérdés az hogy ilyen esetben nem mentesül a tanuló PÁV alól?

2011. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1%

Kamionos!

Azért ennyire ne legyél büszke arra, hogy ötször is buktál és a végén pénzért vetted meg a jogsidat!!

Az ilyenek miatt van szinte minden nap kamionos baleset!!


Reméljük, hogy majd adott alkalommal hozzád hasonló orvoshoz kerülsz, aki szintén állandóan megbukott és a végén ő is pénzért vette a jogosítványát!

Téged le kellene csukni!!

2011. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%
jogosítványát = diplomáját
2011. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!