Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pénteken forgalmi vizsga és...

Pénteken forgalmi vizsga és nagyon félek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez lesz már a 3. és muszáj sikerülnie, mert nincs több pénzem, az utolsó összegeket is kölcsönből fedeztem. Éppen ezért nagy nyomás nehezedik rám és már minden bajom van, hányinger, remegés stb. Próbálom itt lélekben helyre tenni a dolgokat, de nem megy. Mit csináljak? Az csak hab a tortán, hogy pénteken van a szülinapom is és amúgy is izgulós vagyok.
2011. nov. 2. 17:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ,hát ez normális ,ha félsz,de ne vidd már túlzásba ,,nem lesz semmi baj.

Úgy menj oda,hogy te jól vezetsz és megy ez neked és nincs az autóba a vizsgabiztos,csak az oktató stb.

Ne parázz menni fog!!!!!

SOK SIKERT!

2011. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szegenyem, oszinten aterzem, en ugyanigy voltam ezzel. Probald meg megertetni magaddal, hogy ha izgulsz, csak az eselyt veszed el magadtol, mert ugy meg nehezebb koncentralni. En csinaltam ilyen agykontroltt is, elkezpeltem, hogy a felelmet bezarom egy dobozba, a dobozt egy szekrenybe, es kimegyek abbol a hazbol ahol a szekreny van. Beulok a kocsiba, nyugodtan vegig vezetek egy toig, oda bedobom a kulcsot es visszafuvarozok. Nagyon izgulos vagyok, de ez egesz jol bavalt nalam. Ja a szulinapod meg jol is johet, elvegre megnezik a papirjaid, tuti eszreveszi a biztos, es ha nem pszichopata, meg elnezobb is lehet. :)
2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha így izgulsz valószínűleg csökkented az esélyeidet.

Már vezettél valamennyit, annyi tapasztalatod van ami a vizsgához elég. Ismered a követelményeket, hogy mikor kell indexelni, mikor kell lassítani, elsőbbséget adni. Csak ezekre kell figyelned.

A vizsgabiztos miatt ne izgulj, a vizsga is olyan mintha egy óra lenne a sok közül. Köszönsz neki, bemutatkoztok egymásnak ha még nem találkoztatok, átnézitek a kocsit, beültök, indulás, fékpróba és így tovább. Hidd el 3-4 év múlva a világ legtermészetesebb dolga lesz a vezetés ha rendszeresen csinálod.

2011. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a helyzet csak én holnap 11.30kor vizsgázok :)

Kéz és lábtörést öcsi/csajszi :)

2011. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, én is sok szerencsét kívánok neked :) majd írd meg, hogy mi történt
2011. nov. 2. 20:23
 6/24 anonim ***** válasza:
Rendben, reméljük sikerül, 3.jára csinálom Szegeden
2011. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 atilis ***** válasza:

Szerintem ezen mindenki átesik.

Én rendszeresen lejártam futni, amikor a jogsit csináltam, az teljesen kitisztította az agyam, és a stresszt is nullára vezette nálam. Ajánlom, hogy próbálj meg mozogni, nagyon jót fog tenni.

2011. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Na még másfél óra és eksön lesz. :)

Remélem a következő hsz-em az lesz, hogy mindenkit elviszek egy körre :)

2011. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Drukkolunk, mindenkepp irj!
2011. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Meeeeeeeegvaaaaaaan !!!! :D:D:D:D:D


4 hibapontom lett csak, még bőven a 10be belefértem :)

2011. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!