Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Első rutin órán mi történik?

Első rutin órán mi történik?

Figyelt kérdés
Vezethetek már?:D
2011. dec. 16. 14:32
 1/9 bánomisén ***** válasza:
Elmagyarázza az oktató, hogy mi micsoda a kocsiban és gyakoroljátok az elindulást és a megállást. Ha már vezettél és ezekben profi vagy, akkor biztos mehetsz a rutinpályán pár kört. Ha viszont nem, akkor úgy el leszel ezekkel foglalva, hogy észre sem veszed és vége az órádnak :-)
2011. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ah, értem az elindulás, meg ezek már mennek, hátha tudok majd menni a pályán is többet. Köszi a választ!:D
2011. dec. 16. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl. elkezdte, hogy gáz-fék-kuplung, na de eddig mindenki tudja. De azt, hogy induláskor hogyan kell felengedni a kuplungot, vagy a visszapillantó tükröt hogyan kell beállítani megfelelően, arra már oda kell figyelni! Na és a sebességváltó sem minden kocsitípusnál egyforma, mert nem mindegy, hogy hány fokozat van, és hol a rükvertz?

Na meg van egy csomó kapcsoló és kallantyú a műszerfalon, nehogy az ablaktörlővel indexeljünk!


Ilyen dolgokkal elmegy egy kis idő.


Azután jöhet pár kör a rutinpályán, vagy a parkolóban. (Nekünk pl. nem volt akkor kész a rutinpálya, így egy csak rendezvények esetén használt parkolóban kezdtük az ismerkedést.)

2011. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 atilis ***** válasza:
Megisztok egy kávét.
2011. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Én az első rutin órát a városban kezdtem:) Ismert az oktató,tudta,hogy vezettem már..
2011. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, nekem is azt mondta az oktató, óóó tudsz te vezetni /pedig csak 1szer 2szer kiálltam a garázsból/ és kivitt a városba /debrecen/ hát azt sem tudtam fiú vagyok é vagy leány. szerintem ezek ezzel szórakoznak
2011. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
A szomszédcsajt megkúrta az oktató. Az oktatót meg a barátja, de az már nem az első órán volt.
2011. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első körben elmagyarázza mi hol merre található. Index, pedálok, ablaktörlő, sebességváltó stb, és ezekhez még fűz egy kis magyarázatot. Utána gyakoroljátok az elindulás, megállást.


Ha meg aránylag tudsz vezetni, akkor lehet hogy egyből elkezditek a rutinköröket csinálni, vagy kimentek városba.


Nekem az első két rutin alkalmam úgy telt hogy arra kellet menni a városban amerre az oktatómnak dolga volt.

2011. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Első órán nekem megmutatta az összes feladatot, meg elmagyarázta a műszaki részt, második órán vezettem először.
2012. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!