Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ötlet arra, hogy tömblakó...

Ötlet arra, hogy tömblakó létemre hogyan tudnék tárolni az előttünk levő parkolóban egy utánfutót?

Figyelt kérdés

Persze, hogy el se lopják, mert egy versenymotort kellene rajta egyúttal tárolnom is meg vinnem is szinte naponta, na de éjjel hova lehetne tenni? Nem a hely miatt, mert hely van előttünk bőven a parkolóban, na de ellopják azt, akárhogy is láncolom ki.

Ötletek??

köszi


2009. máj. 19. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj egy garázst.
2009. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerelj rá alá egy mozgatásriasztót
2009. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bérelj vegyél garázst.
2009. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ötlet.Közeli benzinkútnál láncold ki.Beszéld meg a kutasokkal.ott kamera is van.
2009. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na ez az utolsó ez nem rossz

csak gondolom nem adják azt se ingyen ....

ha meg fiztetek nekik, akkro tényleg ott leszek, mintha bérelnék garázst ....

frász megenné .....

de köszi mindenkinek

2009. máj. 20. 07:42
 6/10 A kérdező kommentje:

csalk egy kis story:

nekem tavaly nyáron azt képzeljétek el, volt egy elég értékes cossmotorom, és a parkolóban tartottam, aztán edzésekre, versenyekre meg megszerveztem az elvitelét, na úgy képzeljétek el, hogy vettem rá majdnem 50-ért kerékzárat, hát mit ad isten, eltűnt. Aztán a crossos haverjaim mondják, hog yne is csodálkozzak ezen, mert teherautókkal járják a várost, és ha ilyenre felfigyelnek, egyszerűen éjjel 2-kor feldobják rá ketten, aztán húzás, úgyhogy ennyit a jó drága kerékőrről -.... na azóta én már 5 percet se merem a parklóban hagyni, de még a pincében is kiláncolom ... ez itt megint magyarország

2009. máj. 20. 07:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen lopós környéken laksz akkor

megveszed ezt: [link]


A riasztót bezárod a motorba és a rendőrhaverral előre megbeszéled, hogy utánukmentek amikor viszik a motort. Hidd el amint begyüjtik a lopókat nagyon hamar biztonságos lesz a vidék ahol laksz! Mert tolvaj körökben nagyon hamar hire megy a lebukásnak.

A Balatonon rengeteg scooter van. Hévizen maguk a rendőrök raknak ki csali scootereket az utcákra, hátha valaki megpróbálja elvinni őket. Ott éppen ezért nem lopnak ilyesmit. A mobil riasztó követhető kocsiból is amig a bluetooh jele fogható.


Ha ez a tolvajfogdosás túl rázós neked akkor vágsz - ásol egy gödröt a parkolóba a ház elé. Lebetonozol a gödörbe egy kb. 80 cm-es keresztvasakkal szerelt vasrudat ami éppen kilóg az utra egy karikával. Bebetonozod az egész rudat az aszfalttal egy szintig. A motorodra a vázra alulról ráhegesztesz egy másik fél láncdarabot és ehhez alulról merev edzett acél lakattal (U lakattal) közvetlenül lakatolsz. Ezt alulról nagyon nehéz elvágni és ráadásul látni is alig lehet éjjel.

Ha ez nem elég akkor mozgásriasztóval beszereled ezt:

[link]

A házadban nem árt ha még tartasz egy jó erős vasdorongot, hogy amikor lerohansz el tudd törni a fiuk csórelóját.

A vagyonvédelemhez jogod van és erőszakot is alkalmazhatsz! Ugy tudom akár meg is csonkithatod őket komolyabb büntetés nélkül.

A gyakorlatban már sokszor az is elég ha van a motorodon aktiv riasztó ami helyben fütyül - dudál, mert a csórelók inkább a riasztó nélküli potya esetekre hajtanak.

2009. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bluetoothos dolog jó lenne, ha a bluetooth hatósugara nem olyan max 20m lenne. Ekkora körből pedig elég könnyű gyorsan kikerülni. Az ilyen technológiák mind gps alapúak. Ez miben más?
2009. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

11:46

nem vagy semmi ......

csak tudod én már villanyoszlophoz is kötöttem baromi erős láncal, csak hát ezzel a hosszaúkaros vágóval egy sec és elnyisszantják, nemtom mi a neve ....

Vannak 20 ezerért kifejezetten motorvédő lácok, acélból stb, de ....... hidd el, egy ilyennel azt is elnyisszantják, ha pedig nem villanyoszlophoz kötöm, csak úgy simán a motort láncolom le, akkro ahog yemlítettem már, egyszerűen az éjszaka leple alatt feldobják ketten egy teherautóra és vége, hát a GPS-alapú követőkkel nemtom mi van, de nézd, ha sok 10 milliós merciket is elkötnek, és kiikatják a GPS-t, akkor sztem ez se nagy probléma nekik.

De azért köszi.

(amúgy jól néznék ki ott a parkolóban elkezdenék betonozni ... :-D )

2009. máj. 21. 08:24
 10/10 A kérdező kommentje:

a mozgatásriasztó meg ... hát sztem ezek olyan profik akik erre vannak szakosodva, hog ynem sokat ér, kiiktatják semmi perc alatt.


Na én amit megcsináltam már tavaly, az az volt, hogy kamerát szereltem egy fára, és onnan be az ablakomba, természetesen mindjárt jöttek, hogy az közterület, és állítólag én nem kamerázhatom ....

2009. máj. 21. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!