Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érvényes még az a jogszabály,...

Érvényes még az a jogszabály, miszerint 2 évig nem lehet vontatni utánfutót? Még 4 hónap kell ahhoz, hogy leteljen a 2 év, de jövőhéten vontatnom kéne. Megbüntethetnek így?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Még mindig így van tudtommal.
2011. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban így van, én egyébként személy szerint teljesen megtiltanám B kategóriával a vontatást, cska BE vel lehetssen, mert B vel mindenki vontathat, csak végülis nem tudja hogyan kell vezetni...
2011. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én se két évhez kötném hanem pl egy vizsgához/nem E kategóriához/persze csak 750 KG-ig, de az a vizsga is lenne egy kis kresz része, meg a gyakorlat aztán pá.

ja hogy miért kell kresz?

mert mások a sebesség határok, meg bejön pár tábla, de ezt sokan nem tudják, aztán jönnek hozzám hogy 'irjunk a rendőröknek mer autópályán 130 nál 60ezre csekket kaptam'

2011. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, arra nem kaptam még választ, hogy még 4 hónap van a 2 évig, így ha vontatok, akkor megbüntethetnek?
2011. júl. 1. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Érvényes a szabály, úgyhogy igen, megbüntetnek, mert olyan mintha jogosítvány nélkül vezetnél. (Nem vagy feljogosítva pótkocsi vontatására.)
2011. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Megbüntethetnek. Mert tilos.
2011. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!