Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki ismeri SZÉKESFEHÉRVÁRAT!...

Aki ismeri SZÉKESFEHÉRVÁRAT! Hogyan jutok el a vasútállomástól a Széchenyi utca 122-ig ( Imagine Lovasáruház )? Vagy érdemesebb busszal menni? Az autóbuszállomástól egyszerűbb eljutni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy balaton felől jövő busz, hol áll meg Székesfehérváron? Annyi infóm van, hogy valami hídnál!

A google teljesen megbolondult, nem ír ki semmi jót, még az autóbuszállomást se ismeri...


2011. dec. 28. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Kb olyan 2km, szóval akár gyalog is megtehető 20perc alatt, illetve függ a tempódtól is.


Ha gyalog szeretnél menni, akkor:


Buszpályaudvartól: Csak egyenesen kell menned, lesz több lámpás kereszteződés, majd egy aluljáró, de a járda nem megy le az aluljáróba, majd egy körforgalom, ott a 2.lehetőségnél kell kimenni,(szintén egyenesen), és onnan már nem sokat kell menned, esetleg ha a boltot nemtalálod akkor nagyjából a Szárcsa csárda- Hotel, van vele egyvonalban a másik oldalon, ez elég neves étterem, szálló itt, szóval ha kérdezősködsz biztos ismerik.


Vasútállomásról:

Kimész a főbejáraton, balra fordulsz, majd az első lámpás kereszteződésnél szintén balra, majd a második kereszteződésnél is balra, ezek elég nagy kereszteződések nem lehet eltéveszteni. Ezután megint csak egyenesen kell menned mivel itt már rátérsz arra az útra amelyiken a buszpályaudvartól is mondtam, itt lesz az aluljáró, körforgalom stb.


Biztosan megy busz is arra, mert arra felé vannak nagy áruházak (Auchan, Bricostore) de sajna a buszokban nem vagyok otthon nem szoktam buszozni, de ha mindenképp azzal szeretnél menni, és nem szeretnél gyalogolni akkor írd meg és utánanézek.

2011. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) csak annyi h milyen megállók vannak a környéken ( busz ) mit nézzek?
2011. dec. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!