Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2012. 01-töl tényleg csak...

2012. 01-töl tényleg csak 24-orát tartozkodhatok MO-on az angol rendszámu autommal?

Figyelt kérdés
Vagy meddig él a 30-napos törvény? Vagy már nem él?És hogy bizonyitsam be hogy 5 órája vagy 25 órája léptem be az országba.Semmijen jogszabályt nem találok erröl.Magyar állampolgár vok,de 7 éve kinn élek dolgozom,csak az ünnepekre jöttem haza.
2012. jan. 6. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ugye ezt csak viccnek szántad? Az EU-ban mindenki oda megy, ahova akar, és addig marad, ameddig akar. Kocsival is.
2012. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot hol halottad? Eljön egy angol nyaralni kocsival és letartóztatják vagy hogy képzelted el?
2012. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem, ilyenről soha nem volt szó. Csak ha életvitelszerűen itthon élsz, akkor nem használhatod angol rendszámmal az autódat.
2012. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

[link]


Csak hogy világos legyen a kérdés,itt van néhány komment amiben pontosan ezt a kérdést feszegetik.Mellesleg 2 napja vették le a rendszámot az automról ez miatt!!!! 200ezerbe került a büntetés, és igazoltam a papirokkal és ma kaptem vissza a rendszámot. Most nem merek menni a kocsival,mert az új jogszabály lépett életbe.

2012. jan. 6. 12:53
 5/26 A kérdező kommentje:

Az EU-ban mindenki oda megy, ahova akar, és addig marad, ameddig akar


Erre azt mondta a rendör hogy az EU-nak semmi köze a magyar jogszabályokhoz. MO-on ez a törvény, Osztrákba megint más, és Ukrajnába is más.

2012. jan. 6. 12:54
 6/26 anonim ***** válasza:

Ha végigolvastad volna a linket, kiderül belőle, hogy ez az adócsalókra vonatkozik. Magyar lakcím, külföldi kocsi.


Ha te 7 éve nem itthon laksz, feltételezem, nincs magyar lakcímed, ill. igazolni tudod, hogy 7 éve nem itthon élsz.

2012. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

12.40.nek

[link]

Elegedett vasarlo # 2012.01.04. 16:24 cimü hozzászolását ajánlom figyelmedbe.

2012. jan. 6. 13:01
 8/26 A kérdező kommentje:
de van magyar lakcimem is.
2012. jan. 6. 13:01
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát... ha az állandó lakcímed magyar, megszívtad. Talán így 7 év után ideje lenne rendbe tenni a papírjaidat.
2012. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 bánomisén ***** válasza:
De van angol címed is, és ha angol jogsid van (feltételezem, igen), abban benne van az angol címed is, ami egyértelműen igazolja, hogy nem Mo-on élsz, hanem Angliában.
2012. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!