Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közmunka Priusznak számít?

Közmunka Priusznak számít?

Figyelt kérdés
Elkaptak ma a rendőrök, mert nem voltam bekötve.Kis könyörgés után a kezdeti 10ezerről lealkudtam a bírságot 5-re. Nem egy nagy összeg, de jelen pillanatban még ezt sem tudom nélkülözni.Említette a rendőr, hogy ha nem fizetem be, közmunkán le is dolgozhatom.A kérdésem az ,hogy ebben az esetben lesz valami nyoma?Priusz ,vagy ilyesmi?Hol kéne jeleznem ,hogy inkább ledolgoznám?
2012. jan. 7. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem számít priusznak, mivel egy biztonsági öv nem bűncselekmény. Ha az lenne akkor az autósok 90%-a priuszos lenne.
2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz nyoma.Tehát ha állást keresel akkor ennek semmi nyoma vagy ilyesmi ami hátrányos lehet.Ugyanolyan mintha kifizetnéd az 5000 forintot, ugyanúgy teljesíted a bírságot akár ledolgozod akár fizetsz.


Ha éveket ültél volna mondjuk drog csempészetért akkor büntetett előéletű lennél és akkor annak lenne nyoma de azért mert nem fizetsz a parkolásért vagy nem kötöd be az övet , gyorsan hajtasz annak semmi nyoma.

2012. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért jó lenne ha betartanád a KRESZt
2014. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!