Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek müködne a dolog?...

Szerintetek müködne a dolog? Egy barátom hazahozta az egyik külföldi autóját, És itt akarja hagyni nekem, hogy én járjak vele. Többi lent.

Figyelt kérdés
De nem akarunk 150db kölcsönadásit irni minden egyes napra dátum szerint. Arra gondoltam hogy irunk egy rendeset, de a dátumot kiradirozhato tollal irnánk rá, és amikor használom az akkor aznapi dátumot irom rá. Ez igy müködne?
2012. jan. 10. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg rá nem jönnek, hogy kiradíroztad és újraírtad, nincs gond. Utána viszont okirat-hamisítás.
2012. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem ,hogy észre lehetne e venni,mert még nem használtam ilyet nem tom hogy feltünik e.
2012. jan. 10. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:

1-2x radírozást nem, de egy idő után kikopik a papír...


Írjatok minden hétre egyet, talán 4-5 radírozást még kibír.

2012. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne radírozz, ne irkálj újat. Itt van két minta, amelyik neked jobb, azt használd. Értelemszerűen a dátumokat javítsd át, illetve a szöveg végére (az aláírások előtt) még írjátok bele, hogy: "Jelen szerződés/meghatalmazás visszavonásig érvényes." Így nem kell mindig újat írni, és kötekedni sem fog senki. Itt vannak a minták:

[link]

[link]

2012. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem működik. Úgyanis 1 napnál rövidebb ideig használhatod az autóját kölcsönadásival. Ha másodjára állítanak meg és kerülsz be a rendszerbe jogtalan használat miatt elveszik...
2012. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!