Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akinek külföldi rendszámú...

Akinek külföldi rendszámú kocsija van, annak tényleg nem lehet Magyarországon bejelentett lakcíme? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap levették a rendszámot az angol automrol. látogatóba jöttem haza kint dolgozom 7 éve.Kint is van állandó lakcimem,és itthon is van bejelentett.Azt mondta a rendör hogy mutassak neki egy kinti munkáltatói igazolást, hogy én kint dolgozom akkor oké.Mutattam az angol jogsimat neki azt mondta neki az nem kell mert nem tudja leellenörizni,a forgalmi se érdekelte öt ,csak a munkáltatoit akarta leforditva hivatalos forditó iroda álltal.Majd letépte a rendszámot elöl hátul, és TOVÁBB ENGEDETT (épp a korházba mentünk) Tehát akkor ilyenkor mi van??
2012. jan. 3. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Miként ebben a kérdésben az első válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__biztositas-papirmu..

2012. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg ha van is hivatalos forditasod a munkaszerzodesrol, akkor is csak egy napig lehet...


a magam reszerol amig meg nem kapom a kinti allampolgarsagot, addig nem fogok kocsival atlepni Abszurdisztan hatarat. Le kell parkolni Hegyeshalomnal es autot berelni vagy vkit megkerni hogy jojjon ki eled a hatarig... meg a hivatalos forditas se megoldas, mert egyreszt csak egy napig jo (es hogy igazolod hogy mikor leptel be? pecset mar nincs...) masreszt amig az offi-hoz mesz addig szazszor megallithat a rendor.


Kerj allampolgarsagot, mas megoldast mar nem hagytak.

2012. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!