Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor Hitler uralkodott,...

Mikor Hitler uralkodott, készíttetett autópályákat, ezek máig megvannak? Milyen útszakaszokon vannak ezek? Esetleg már fel vannak újítva bizonyos részek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megvannak a mai napig is ugyan azok a betonlapos autópályák, amik kivitelezésüknél fogva kifutóként is alkalmazhatók voltak.


Ne kérdezd pontosan merre, de tudom, hogy vannak.

2012. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezen megtalálod, de ma szerintem nincs meg mind

2012. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szinte egy sincs meg.Ami ma is autópályaként van használva az mind fel van újjítva, csak ott maradt meg a beton ami azóta autóút
2012. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom a nagyobb autópályák(1 számosak, tehát pl.: A1,A2,A3,A5 stb...)
2012. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Megvannak igen.Néztem egyszer egy műsort,Ausvicc tulélőkről szólt. Amerikába menekültek.Őket visszavitték NO.ba és féltek leszállni a repülővel mert emlékek jöttek elő. Szóval tuti megvannak:) De hogy hol...
2012. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alapként megmaradtak, de van rajtuk aszfalt réteg.

Emlékeim szerint ilyen autópálya vezet pl. a frankfurti reptér mellett is.


BTW mi köze van egy amerikai műsorban szereplő, repülővel közlekedő, munkatábort megjárt zsidó vallású embernek a mai német autópályák alapjául szolgáló valamikori betonlapos úthoz?

2012. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziléziában volt még egy eredeti 2009 - ben, de azt szerintem már felújították.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Talán még Stettin mellett és Königsberg előtt vannak teljesen eredeti szakaszok. Van egy königsbergi elkerülő szakasz, ott vannak eredeti szakaszok.

Az összes többi legalább aszfaltburkolatot kapott azóta, ilyenből sok van, legközelebb Brno mellett a Stara Dálnice.

2012. jan. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

>Van egy königsbergi elkerülő szakasz, ott vannak eredeti szakaszok.


Bocs. A ma nem használt pályán vannak eredeti részek.

2012. jan. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
megvannak persze, de természetesen felújítva, hiszen 70 éves utakon nem lehetne menni 300zal
2012. febr. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!