Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler okkultizmusára van...

Hitler okkultizmusára van bizonyíték?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen írják róla, hogy hitt az okkult dolgokban, meg ilyenek. Olvastam olyat is, hogy küldött expedíciót még a háború előtt az Antarktiszra, meg Tibetbe, onnan állítólag valamiket el is hoztak, aminek a maradványait az oroszok találták meg mikor bevonultak Németo.-ba. Ezekről készült fénykép, vagy valami lista, hogy mik voltak ezek ?

2012. jan. 4. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Több honlap és könyv,de például csatákat is jóslatok alapján vívott!

[link]

2012. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így igaz!Rendkívüli mértékben hitt az okkultizmusban,földöntúli erőkben,asztrológiában.És nem csak ő hanem az egész vezérkar.(Thule társaság)Az Antarktiszon és Tibetben az ária faj eredete után kutatott majd az előbbi helyen a Maud-királyné völgyében létre hozta új Sváb földet.A háború után oda menekítették a még megmaradt vezetőket,áriákat és a tudományos technológiákat.
2012. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam nem ária hanem árja.
2012. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
kit érdekel?
2012. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a könyv elég karcsú...ilyen könyvet én is olvastam, de ez nem bizonyíték, hülyeségeket én is írhatok, max nem adják ki. Kösz, hogy mások is válaszoltak, de az, hogy leírod ugyanazt, amit máshol is írnak, azzal nem vagyok beljebb. Készült ezekről a feltámasztós kísérletekről fénykép, tervek, akármi? Vagy mikor a szövetségesek bevonultak, a laborokról? A Svábföld már érdekesebb, arról még nem hallottam, utánanézek, de arról még jöhet anyag.
2012. jan. 4. 22:10
 6/8 A kérdező kommentje:

Elolvastam a Thule-társaságot, arról azt írják, Hitler sosem volt a tagja. A Vril-társaságról írják, hogy a német vezérkar tagja volt, de erre az egész társaságra megint semmi bizonyíték. 59-ben írt róla 2 francia, meg egy elmenekült német tudós, érdekes módon, csak a háború után ő is. Ha ez ilyen nagy szerepet játszott a vezérkarban, miért nem hamarabb?...

Erről az Új-Svábföldről már hallottam ,csak nem tudtam, hogy neve is van. Ebben legalább van logika, hogy odamenekültek, meg hogy néha kijönnek a kerek repülőikkel, amiket UFO-nak néznek az emberek, de bizonyíték egyikre sincs. Amire nem találtam választ: ledobták azt a 3 atombombát az Antarktiszra, amit az amerikai tábornok javasolt?

2012. jan. 4. 22:41
 7/8 TrükkösBélabá ***** válasza:
Nácik - A titkos összeesküvés, film Discovery Channel .
2012. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hitler akár milyen kegyetlen őrült volt,mint álltalában minden ilyen őrült megszálott meg is találta amit keresett,csak mi nem tudhatjuk még mi volt az!hozzáteszem nem ok nélkül hitt benne!
2012. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!