Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tanácsok egy kezdő vezetőnek?

Tanácsok egy kezdő vezetőnek?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl a 10. forgalom órámon , de még mindig nem nagyon megy. Tudnátok tanácsokat adni , hogy jobban menjen. Mivel már nem sokára vizsga.
2012. jan. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj még 10 órát vizsga előtt.
2012. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem az oktatód ad tanácsot? Mármint az enyém mindig adott, magától is, meg ha bármilyen kérdésem volt, mindig elmagyarázta. Amúgy a lényeg, hogy ne görcsölj rá. Nehéznek tűnik, de meg lehet csinálni. Ja, és még egy tanács: ne "még ennyi meg annyi" vegyél a vizsgáig, hanem annyit, amennyire szükséged van, amikor az oktatód azt mondja, hogy mehetsz vizsgázni. Amúgy minden egyes alkalommal könnyebb lesz, majd meg fogsz lepődni, hogy még csak annyi órát vettél, de már azért megy valamennyire.
2012. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miben nyílvánúl meg, hogy nem megy?

Mikor érzed azt, hogy lehetnél jobb is belőle?

Előbb ezekre adj választ én segítek!!!

2012. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerezz valakit, akinek van autója és gyakorolj azzal otthon a környéken, mert jól le fognak húzni. Amúgy te döntöd el, mikor akarsz vizsgázni menni, nem az oktatód. (én is naiv voltam, 70ezerrel lehúztak) mondjuk amúgy is elvárják, hogy zsebre fizess. Én budapesti vagyok, de vidéken tettem le, pont ezért.
2012. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!