Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az volna kérdésem : hol tudok...

Az volna kérdésem : hol tudok friss jogsival kocsit bérelni budapesten? 2 napra kb

Figyelt kérdés
magyar jogsit most szereztem ,friss de franciám volt csak lejártak a pontok nem tudtam és honositotam erre mondták bocsi de szerez magyart mert ezzen több pont nincsen és nem adhatunk másikat.elmetem suliba minden elsőre sikerult jövöhéten lesz meg .hol bérelhetnék kocsit budapesten friss jogsival.
2012. febr. 4. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam kölcsönzőben.

Friss jogsival nagyon kicsi az esélyed, hogy adnak neked kocsit. ( akkor is ha már volt külföldid )

Nálunk is minimum 2 éve letett jogsi kellett.

2012. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz ez szomorú hir.kulföldön egyből lehet bérelni. kár itt nem...remélem valaki fog tudni jo hirt mondani.
2012. febr. 4. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egyezkedni, szerintem:) Hívj fel többet, akár személyesen is menj el, és mutasd meg, hogy igen, itt van a másik jogsid, csak ez és ez történt. Valaki csak megszán, főleg kisebb kölcsönzők. Mert ugye a Hertz pl megteheti, hogy elhajt a francba, de lehet, hogy egy kisebb kölcsönző már nem engedi ezt meg magának.
2012. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igaz emailban már irtam párnak de kevés az a hely ahol kaucio nem kell.

50 vagy 100 ezer simán kell egy szar astráért akár ...

edig 1irt irtam menyi időre kell ...erre visza irta ő többre akarná adni mint 2 3 nap.

2012. febr. 4. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Kaució nélkül viszont biztos, hogy nincs olyan, aki ad. Főleg, ha először bérelsz náluk. Azt sajnos le kell tenni, de visszakapod. Csak papírt kérj róla mindenképpen, amiben benne van, hogy kauciót adtál, mely a kölcsönzés lejártakor visszajár. Az meg egy idióta, amelyik többre adná csak oda. Nehogy már ő mondja meg, hogy Neked mennyi időre kell az autó:D Pesten szerintem rengetegen foglalkoznak ezzel, még autókereskedésben is érdeklődhetsz, hogy esetleg foglalkoznak-e kölcsönadással. Egyet csak találsz, akitől tudsz bérelni:) De kaucióra készülj fel, ha nincs annyid akkor kérj kölcsön, úgyis visszakapod.
2012. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

van pénzem de nézegetem sok van kaucio nélkuli bérelést tesz lehetővé..irtam nekik várom válaszukat.

30at adnék max kauciora .ha nem találok mást:(

2012. febr. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!