Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Esztergomiak válaszát várom....

Esztergomiak válaszát várom. Itt Esztergomban a Mol kút és a Bilik tüzép közötti rész kié?

Figyelt kérdés
A Mol kúton kapott párom engedélyt hogy ott parkoljon a benzinkút mögött a busszal, de ma reggel a tüzép munkásai beálltak arra a helyre ahova ő szokott, erre ö betolatott a tüzép és a mol kút közötti részre, ahol semmi tábla nem tiltja, de a tüzép főnőke fel akarja jelenteni h ott parkolt, és az az ő területe. Szerintem ha az ő területe lenne akkor ki kellene tennie oda táblát, de nem hiszem h az övé mivel semmi nem jelzi és sokan meg szoktak ott állni... Mi a véleményetek???
2012. febr. 9. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit off lesz, de ha veszel egy építési telket és csak jövőre kezdesz el építkezni, akkor az üres telekre valszeg te sem fogsz kerítést húzni, de téged is zavarna, ha a szomszéd beállna egy pótos ifával. Pedig azt sem jelezné semmi, hogy a tiéd.


Ilyenre pontos felvilágosítást a területileg illetékes földhivatalban tudnak adni.

2012. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xxxyy válasza:

Mivel még mindig itt van a bejegyzésed ezért gondoltam én is hozzá szólok.

Csak azt kérdezném, hogy kitől is kapott a te párod a Mol kúton engedélyt? Nagyon érdekes, mert erről senki sem tud!

Viszont a város másik végén van a kamion illetve a busz parkoló, talán ott kellene parkolnia.

( az a baj, hogy az fizetős? )


Te írtad:(sokan meg szoktak ott állni.) Ebben igazad van. Meg szoktak ott többen is állni és ezért senki nem is szól semmit. De ha nem tudod mi a különbség a megállás és a parkolás között, akkor kérlek nézz utána!

A másik meg az, ha valaki szól a párodnak az ott parkolás miatt, akkor legközelebb kulturáltan, emberhez méltóan nem bunkón, meg lehet beszélni. Talán le kéne szállni a magas lóról!!!

2012. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!