Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A jogosítvány megszerzésben...

A jogosítvány megszerzésben melyik a legnehezebb rész szerinted?

Figyelt kérdés
Azt mondják, nehéz a KRESZ, de azt egyszer megtanulja az ember, és át is ment. Azt mondják a rutin, forgalmi sokkal nehezebb. Tényleg így van?
2010. júl. 27. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi, nekem az elmélet ment nehezebben, bár átmentem így is elsőre.

19/F

2010. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jaja, így nehezeik: kresz < rutin < forgalmi. Az első kettő nekem elsőre meglett, a forgalom harmadszorra, vagy negyedszerre, régen volt már eléggé. :))))


25/L

2010. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

az elméleti, csak az idegességtől kel tartani

meg az elsősegély de az már húzósabb


a többi elég könnyűnek mondható :)


a rutin hát egy pálya + elmondani egy mondókát :) egyszerű

a forgalmi rövid de idegölő pff

2010. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a forgalmi a legnehezebb.. A többi gyerekjáték. :D
2010. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem elsőre meglett mindegyik :D Szerintem a rutin és a KRESZ a legnehezebb. A rutin az azért nehezebb (szerintem) a KRESZ-nél, mert a forgalommal ellentétben ott: kacsázni, forgolódni, kigyorsítani, visszalassítani, blokkfékezni, parkolni... mindent kell, míg forgalomban csak kocsikázni/motorozni. Szerintem viszont a KRESZ a legstresszesebb mind közül, mert ott nagyon komoly a hangvétel: egyenként behívatnak, lekérik az adataidat, beültetnek egy jól körbefalazott számítógép elé, jelölgeted a válaszokat, közben a torkodban dobod a szíved... Én attól fostam a legjobban :D
2011. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
,,A rutin az azért nehezebb (szerintem) a forgalminál"* Nem a KRESZ-nél...
2011. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én kreszre 2 napot tanultam itthon és 1 hibapontom lett, és minden meglett elsőre.


Viszont akármennyire is magabiztos voltam a vizsgákon és az órákon, amikor forgalmin beült mögém a vizsgabiztos, akkor őszintén szólva egy kicsit elkezdtem félni, mert ugye a forgalmin azért valamennyi mázli is kell hogy átmenj. De 100 méter után valahogy teljesen kiment a fejemből hogy mögöttem ül a vizsgabiztos és ugyanúgy vezettem mint egy sima forgalmi órán.


A rutin nem tudom miért lenne nehéz, ott csak sima berögzült mozdulatokat kell megcsinálni.


A kresznek pedig csak az alapjait kell megtanulni de azt nagyon, mert onnantól arra logikusan épül fel az egész, és nem bemagolni kell.


A mostani EÜ-ről pedig nem tudok nyilatkozni mert én még 2007-ben raktam le az EÜ-t

2011. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miután kézhezkapod, utána 60 évig megtartani.
2011. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a legnehezebb, amikor túl vagy mindenen, és ki kell várd azt a pár napot hetet, míg a kezedbe is kapod :)


maci

2011. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen a forgalmi. KRESZt csak megtanulod, es kesz. A rutin - begyakorlod, addig veszel orakat amig nem megy, ido es penz kerdes.

A forgalmi viszont - na ott soha nem egyforma ket ora. Mindig mas a helyzet, es mig az elobbieknel nem er meglepetes, ott soha nem pont ugyanolyan.

Megerezni a forgalmat, fejbentartani es eszlelni hogy mi zajlik korulotted, mikor milyen helyzetben merre kell figyelni... osszetett es nehez.

"csak kocsikazni" akkor kene ha nem lennenek mas autok az utakon, de sajnos vannak szep szammal :)

2011. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!