Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van valami esélyem a büntetés...

Van valami esélyem a büntetés megúszására, (ráadásul kétszer is lefényképeztek) vagy ennyi lett a hülyeségem ára?

Figyelt kérdés
December 23-án autópályamatricát vásároltam sms-ben. Vissza is igazolták, ki is fizettem azóta. A probléma az, hogy roszz rendszámot pötyögtem be (régi autóm). Telefonon azt a felvilágosítást kaptam, hogy maximum 2 karakter eltérés lehet.

2012. febr. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs, hogyha rossz rendszámot írtál be, az a te hibád. A rendszer vissza is kérdez, hogy megfelelnek az adatok? Te pedig közölted, hogy "igen".

Esetleg az ügyintéző akkor gyakorolhat méltányosságot, hogyha arra az időre, az általad kért rendszámra MÁR VAN matrica, így egyértelmű a tévedés. De ha nincs matrica arra a rendszámra, akkor "miért higgye el?"

2012. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek..
2012. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. febr. 14. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!