Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Soförködnék, nyelvtudással b...

Soförködnék, nyelvtudással b jogsival, valami kis céget -kft, nem tudtok bp, ahol keresek ilyen állást? vagy kocsibehozatalhoz tolmács?

Figyelt kérdés
rövid táv hosszútáv beugro kisérő bármilyen dolog érdekelne ,,,fizu nem gond ha nem sok...tolmács soför

2012. febr. 17. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a taxizást javaslom, tedd le a vizsgákat intézz el hozzá mindent, és mivel van nyelvismereted így bevállalhatsz olyan utasokat akik külföldiek nem tudnak magyarul, és főként üzletemberek, akik a reptérre mennek. Ha ilyeneket kifogsz akkor szépen kaszálhatsz mert zsíros borravalót szoktak adni. Egyik ismerősöm elég sokáig csinálta jól keresett.
2012. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia

taxizni nem akarok mert nem akarok olyan lenni mint ők !

pofátlan minden felet azt hiszik ott vannak kreszt nem ismerik...azt nem szeretném .

áruterités kocsibehozattal furgon platos mindegy pénzben nem vagyok nagyra vágyo...el szeretném kezdeni valahol.

2012. febr. 17. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos B jogsival csak azt mondhatom hogy NE. Nincs tachográf, hajtanak mint az állat, semmi szünet, kevés fizu. Egyébként 1 nyelvtudás nem annyira nagy szám, az angol ma már nagyjából mindenkinek megvan.


Tegyél le C jogsit, azzal több esélyed van.

2012. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazad van de c- csak jövöre teszem le ha minden jol megy.

nekem alkalmi is jó...beugros 1 utazás..addig is belevágnék...irt egy cég de a baj messze van.

2012. febr. 17. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
nyelvtudás?? előbb magyarul tanulj meg...
2012. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: bunkó!
2016. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!