Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy átlagos forgalmú benzinkút...

Zobart kérdése:

Egy átlagos forgalmú benzinkúton körülbelül hány tankolás zajlik le 24 óra alatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

1 benzinkúton minimum 1000 autó megtankolására elegendőnek kell lennie a készletnek. Ha minden 10 percbe jön 3 autó akkor az 30 egy órába. 24 óra alatt 720 autó tankol.

De ezt csak így statisztika alapján számoltam ki. Lehet több lehet kevesebb. Fogalmam sincs. Ülj ki és számold meg délelőtt egy órát délután meg este. ebből már lehetne valami átlag félét alkotni. Mert ugye reggel este délbe más a forgalom. Ha sikerült írd ki kíváncsi vagyok én is rá.:)

2012. febr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is 3 autóval számoltam fejben 10 percenként, viszont az egy óra alatt csak 18 tankolás, mivel 6 tíz perces intervallum van egy óra alatt. :)

Kiülni azért nem fogok, gondoltam, hátha jár erre egy benzinkutas, akinek van valami fogalma erről.

Azért kösz!

2012. febr. 21. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hamarosan napi 300 sem lesz.

Meg a legtöbb autós keveset tankol egyszerre.

Multkok én pl bementem brutál 1.1 Liter benzint tankolni.

Kérdezték hogy miért csak annyit? Moondom sok a benzin xd :D

Am meg csak azért,mert kíváncsi voltam hány pont volt a Shell kártyámon

2012. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!