Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a tankolópisztoly...

Kkmagdi kérdése:

Hogyan tudom a tankolópisztoly kallantyúját "beakasztani", hogy ne kelljen végig fognom, hanem engedje a benzint magától?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy buta kérdés, de csak kétszer tankoltam eddig életemben, és mindkétszer percekig tartottam a tankolópisztolyt mint valami hülye tyúk, míg mások elengedik, és várnak, amíg magától teletölti a tankot. Próbáltam erősebben húzni, hátha úgy tudom beakasztani, de nem sikerült.


Biztos valami egyszerű trükkje van, de annyira szégyellem a tudatlanságom, hogy nem merem élőben megkérdezni. Köszönöm, ha segítetek!


2011. dec. 8. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Van ott egy kis fogantyú, közvetlenül a pisztolynál, mikor a pisztolyt kallantyúját húzod felfelé, akkor akaszd be valahova azt a kis fém vackot. Amennyire gyorsan akarod, hogy töltsön.
2011. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy fogod a töltőpisztolyt, a kisujjadnál van egy fém billentyű.

Ütközésig benyomod a markolatot, közben azt a kis fém billentyűt benyomod, közben elengeded a markolatot.

2011. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utána úgy oldod ki, hogy megint megmarkolod a markolatot, és kiugrik a fém billentyű.
2011. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Most miért akarod szegényt hülyíteni??? Én sem tudtam sokáig. Annyi, hogy beteszed a pisztolyt a tankba és nem húzod meg a kézi adagoló egységet hanem a pisztoly csővének a végén (ahonnan kivetted a tartóállásmellett) találsz egy kapcsolót(fekete billenőkapcsoló AT felirattal, ha nem találod kérdezz meg egy dolgozót, biztos szívesen megmutatja), ez az automata adagoló ami addig tölti a benzint amíg teli nem lesz a tank, utána magától leáll. Remélem sikeres lesz a következő tankolásod.
2011. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A linkelt képen bejelöltem pirosssal, hogy hol keresd azt a kis kart, amit hátra kell húzni!

Szóval egyik kézzel meghúzod a kart, a másikkal beakasztod a kallantyút.

[link]


Auchan önkiszolgáló kutakon ne is próbálkozz,mert ott ki van szedve!

2011. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem ciki megkérdezni egy éppen ott dolgozót se, hisz azért is vannak ott!
2011. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

az én barátnőmnek meg az volt a baja,hogy ahogy levette a pisztolyt ,máris fröcsölt össze mindent benzinnel,alig bírt idegességében betalálni a tanknak a lukába,miközben folyt a benya a csőből ezerrel

-na mire elmagyaráztuk neki,hogy az oszlopról ne úgy vegye le a pisztolyt,ne úgy markolja át,hogy közben már a ravaszt is húzza,hanem csak a markolatnál kell megfogni,majd miután a tankba dugta,csak azután kell a ravaszt is meghúzni

:-)

2011. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, alig várom, hogy kipróbáljam! Nagyon rendesek vagytok!
2011. dec. 8. 10:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!