Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövő héten vizsgázok, és félek?

Jövő héten vizsgázok, és félek?

Figyelt kérdés
Jövő héten vizsgázom forgalmiból,és nagyon félek.Valaki vizsgázott az új rendszerrel?És hogy sikerült neki vagy valami tapasztalatot leírna?
2012. febr. 25. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Vizsgáztam.

Annyi lesz a különbség hogy közúton kell megfordulni y ba. meg kapubejáróra tolatni. Ne parázz mert annál rosszabb!

Amúgy meg a szerencsétől is függ milyen birkák vannak az úton. Figyelj a szabályokra és ne foglalkozz azzal hogy a sok birka megy melletted.

2012. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb s.z.a.r.j le mindent, csak a szabályokat tartsd be. nekem azt mondta az a r.o.h.a.d.é.k, hogy alapvetően jól vezetek, de akkor is be kell tartani a 30as táblát, ha k.u.r.v.á.r.a semmi életszerűség nincs benne.

én is paráztam egy kicsit. most legalább tudom, h mi a dörgés.


ismerek nem egy embert, aki elsőre átment forgalmin, de azóta kb 3 métert nem vezetett. ilyenkor bosszant, h megbuktattak...

2012. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!