Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért parkoltok a kisgyerekese...

Miért parkoltok a kisgyerekeseknek fenntartott helyre gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
csak m jó széles és a kedves autóstársak nem basszák neki az ajtót/bavásárlókocsit a más autójának. Ja meg nem utolsó sorban közelebb van a bejárathoz :DD
2012. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tescoról beszélünk, a családos parkolóról?

Én azért állok oda, mert apám megölne ha lehúzná valami tahó a kisebb parkolókban. Legtöbbször nincs tele, akkor meg kit érdekel?

2012. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen, első autóm egy BMW e34 525-ös volt, és egy év alatt ha tízszer nem verték le a festést egyszer sem. Most egy új A1-es Audim van, nem fogok még egyszer ugyanabba a hibába esni.
2012. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megrágalmaztál,ok nélkül,az nem én voltam.

Egyébként nincs jobb dolgod mint azt nézni ki mit csinál és hol parkol??

Túlteng benned Zorro és Robin Hood némi Mátyás király komplexussal.

Ronda háklis öregasszony leszel,ugye tudod?

Én egyébként DIREKT a parkoló legtávolabbi sarkában állok meg és szívesen sétálok pár perccel többet.

A jó levegő és az idióta-mentes környezet bőséggel megéri !

2012. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A sok parasztnak aki azzal magyarázkodik, hogy azért állnak oda, hogy ne húzzák le az autót: Leszakadna a lábatok, hogyha esetleg nem 2 méterre a bejárattól parkolnátok, hanem a parkoló tök üres pangó halott hátsó részén és 20 métert kéne sétálni?


Érdekes. én mindig oda állok és sose karcolták még meg a kocsimat...

2012. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
itt nincs ilyen rész ugyan is az a hátsó "lakatlan" rész, már az OBI hoz tartozik, szóval azt is lelakják a "sétálni nem akarók".
2012. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi tiltja hogy valaki oda álljon? A Kresz a családos parkolót nem ismeri. Amúgy ha megnézed a Fogarasi úti Tescoban ez sincs közel a bejárathoz. Ha a Pillangó felöl jövök akkor oda szoktam állni. Ha az OBI felöl akkor a használt ruha gyűjtőshöz.
2012. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akinek nem inge, ne vgye magára.

Amúgy nem vagyok sem önkéntes rendfenntartó, sem egy rigolyás hárpia, csak egy kétgyermekes édesanya, aki nap mint nap megküzd azért, hogy a két gyereket bepaszírozza az autóba a szűk helyen, miközben a számunkra kialakított helyeken kedves, egészséges felnőttek -akik EGYEDÜL érkeznek és távoznak- parkolnak. Csupán kíváncsi voltam arra, hogy miért. Most már értem:)))

Kedves Válaszadók!

Mindenkinek köszönöm az őszinte választ, és kívánok 1, 2, vagy több gyereket!

2012. febr. 27. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne autótok megoldódna ez a probléma...
2012. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már bocs,de nem kéne odaállni. Csak azért,mert lusták vagytok sétálni,és tudod mit? Én verem neki az ajtót a te autódnak,mert ha nem hagysz annyi helyet hogy hátul kitárjam az ajtót és betegyem a gyereket az ülésbe,bizony koppan az ajtóéle a te kocsidon. Ezért szélesebb a családos parkoló. Kapisi?
2012. febr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!