Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek kamionozni? Megéri?

Ti elmennétek kamionozni? Megéri?

Figyelt kérdés
Mennyit keresnek havonta? Mennyit visznek vissza belőle? Egyáltalán megéri nekik? Vonnak le a pénzükből?
2012. márc. 1. 05:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem. Sokkal inkább egy kisteherautóra akkor. Ilyen nagy batár állatot nem vezetnék.
2012. márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Aki külföldre jár,az 300.000.- Körül keres. 4-6 hétig van úton,és egy hetet itthon. A kajájáról maga gondoskodni. Ha külföldön megbüntetik valamilyen szabálytalanságért,azt neki kell fizetnie. A parkolókban is oda kell figyelnie,hogy ne lophassák el a pótkocsiját,vagy bármi mást.

Nem éppen leányálom,de van aki szereti csinálni.

2012. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha felesége van ,egy idő utáőn más gondoza majd.

pénz 300 350 de abbol van vonak le,pl- rossz helyen tankoltál és sokat, buntetés, kocsimegsérult, nem értél oda időre, ....

furdés mint a csöves ahol tudsz ,bőrbetegségeket kapsz el furdőző helyeken.

állandoan vezetsz ,és a fulke elmeni nagyon nem tudsz városba szétnézni.

waberers arrol sokat hallotam szeretnek levoni minden kis szarért példa 350 bol hallotam 150 maradt kézbe...

2012. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem csak az élet elkezdésére jó. Családot kb el lehet felejteni ha ezt akarod csinálni.
2012. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Legtöbben csak akkor fizetnek , ha a kocsi úton van . Manapság egyre kevesebb a fuvar. Beszéltem már több olyan kamionossal is , aki hónapok óta nem kapott fizetést.
2012. márc. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egyik albérlőnk kamionos (nemzetközi). Régebben viszonylag jól keresett - HA MENT, de az elmúlt fél évbe azt mondja, hogy hiába menne ő, van, mikor egy hetet is itthon dekkol 2 fuvar között, mert NINCS fuvar. Ilyenkor persze nem kap fizetést sem...
2012. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha még nincs családod és fiatal vagy akkor érdemes belevágni 3-4 évre...


Ha már van családod akkor felejtsd el. Megöli a kapcsolatokat!

2012. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs családom, és az életnek a "megalapozására" szeretném csinálni 1-2-3 évig. Az hogy lehet h nincs fuvar? Miért nem keres másik helyet?
2012. márc. 1. 18:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindig van fuvar. (persze az utóbbi egy két évben kevesebb, de azért akad munka)
2012. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De lesz is?
2012. márc. 1. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!