Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autósiskolát ajánlanátok?

Melyik autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Véleményekre is kíváncsi lennék, pozitív és negatívra egyaránt.
2012. márc. 4. 10:05
 1/6 anonim válasza:
Hol? Pesten vagy hol?
2012. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Budapesten.
2012. márc. 4. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:

www.maczisuli.hu


Náluk tanultam, nagyon korrektek, nincs trükközés, átverés.

A VB lefizetése szóba sem kerül, az oktató mindent belead hogy megtanítson 30 óra alatt, rajta nem fog múlni.


Árban ugyanannyi mint a többi suli, minőségben viszont magasan veri a többi iskolát, profik.


Egyetlen hátrány hogy a Maczinál talán nehezebben lehet haladni, mert nagyon sok tanuló van, de azért az átlagos 2-3-4 hónap náluk is tartható.

2012. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy milyen autón és milyen oktatóval tanulsz.


Pl: suzuki swift, fiat punto: Ne!

idegbeteg, perverz oktató: Ne!

2012. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
CSIGAVÉR!!! Kresz oktatáshoz keresd BAGI EDITet és a vezetésnél pedig ÖRKÉNYI REZSŐT vagy IGAZ MÓNIKÁT nagyon jó az arány náluk azokból akik átmennek elsőre a vizsgákon. Nekem is minden elsőre sikerült
2012. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy autóssuliban vezettem 50 órát és utána is megbuktam... végig a pénzre hajtottak, majd átmentem a Nyugisuliba ahol 18 óra alatt nagyon jól megtanítottak, szinte az alapoktól, mert mindaddig nem volt önbizalmam és féltem vezetni is. Ott engem Tűzkő Attila tanított. Nagyon rendes és jófej pasi, mindenkinek ajánlom. A VB lefizetés szóba sem jöhet. :)
2015. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!