Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autópálya díjat ünnepnapon is...

Autópálya díjat ünnepnapon is kell fizetni? Lehet hülye kérdés, de nem tudom és érdekelne.

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen kell...
2012. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor várom a 15000-es csekket,azért a pár km-ért amire rámentem a fasza GPS miatt tegnap.
2012. márc. 16. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. De legközelebb ne csak fél méterre láss ki a fejedből és nem lesz ilyen problémád. Autópályák előtt ugyanis nem csak egy helyen van kitáblázva, hogy az az út rá fog vezetni.
2012. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nzed a GPS.. még jó, hogy nem ütöttél el valakit :)
2012. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Koránt sem biztos, hogy a gps ellenében a vezetőnek okosabbnak kellene lennie.

Nekem is van gagyi térképem, amelyben hiába van beállítva az autópályák elkerülése, simán felvitt rá. És a táblából sem lehet tudni, hogy ez már a felhajtó, erre ne menjek tovább, vagy csak a pálya felé visz, illetve a pálya fizetős szakasza-e.

Pl. a nulláson belül a pályák nem fizetősek. De akinek nem ismeri jól a helyet, nem tudja megítélni, hogy fizetős-e a szakasz.

Aránylag egyszerű helyeken kisebb a kockázat, de főleg Budapest környékén vannak nagyon kacifántos csomópontok, ahol könnyen felszaladhat a pályára az ember.

Amikor rájössz, elcseszted, már csak visszatolatni lehetne. Az meg nem egészséges.

2012. márc. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!