Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy 10-15kg-os csomag mennyi...

Egy 10-15kg-os csomag mennyi idő alatt ér Magyarországra (vagy Ausztriába) hajóval?

Figyelt kérdés
Több féle verziót hallottam már a 2-3 héttől kezdve a 2-3 hónapig is. Szeretném pontosan tudni mert már vagy 20 napja feladták és nem tudok róla semmit. Köszi

2012. márc. 31. 00:40
 1/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Azt sem ártana tudni, hogy honnan jön a csomag!?
2012. márc. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg azt sem, hogy biztositott, ajanlott stb. csomag-e?

A magyar posta szeret lopni is. Ha nem volt rag-szama, nem volt biztositva, vagy nem kuldtek ajanlottan, akkor lehet, hogy sosem jon majd meg.

Amugy 2-3 het. A 2-3 honap regen volt, amikor a postahajok gozosok voltak es a kikotobol meg vonatozott a csomag vagy egy hetet. Az utolso 30 evben mindig 2-3 het volt az ido (usa-magyar viszonylatban) de mindig ajanlottan adtuk fel.

2012. márc. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajóval? Miért pont hajóval?


Egy ilyen kis csomagot kisteherrel + vonatal, esetleg kamionos (gyűjtőfuvarban) szokták szállítani! Ausztria-Magyarország távolságot is megteszi 2-3 nap alatt (A postán feladott csomagjaim legtöbbször már másnapra megérkeznek M.o-n belül)


Hogy került a csomag a hajóra, valaki odaadta egy haver matróznak, hogy adja át Pesten? Vagy hogy, mert a futár cégek vagy a posta nem hiszem, hogy hajóval fuvarozna!


Szerintem átvert téged az eladó!

2012. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
USÁ-ból jön a csomag. Bocsánat egy idióta vagyok. Este volt már fáradt voltam. :)
2012. márc. 31. 14:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából Ausztriába érkezne, Magyarországot csak a példa kedvéért irtam hogy egy körülbelüli kép legyen.
2012. márc. 31. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!