Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hanyadjára mentetek át forgalm...

Hanyadjára mentetek át forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
engem ma huztak meg 2.ra és eléggé elvagyok keseredve:(
2012. ápr. 4. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimum másodszorra, mert az elsőn megbuktam és azóta még nem voltam :D
2012. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőre.
2012. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a 2. után én is azt hittem, hogy összedől a világ, egész délelőtt bőgtem :)

nos, most megyek 3. alkalommal. lesz egy kis hátszél, aztán csak nem lesz olyan suttyó a VB, h elhúz.

tudok vezetni, nem egy ember megmondta, de az izgalom miatt néhol leblokkolok. ha nem ülne mögöttem az a fütyi sokkal jobban menne.

pl. ha a saját autónkat vezetem, akkor a húzósabb helyzeteket is simán megoldom, tudok parkolni, volt már, hogy egyedül is vezettem, olyan ült mellettem, akinek nincs jogsija, mégis figyeltem minden táblát, betartottam a szabályokat, ha ott ül mögöttem a VB, akkor mintha semmit sem tudnék.

2012. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a jogsival kapcsolatban nekem minden elsőre meg lett
2012. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Macs1209 válasza:

3 :D


Első esetben vizsgabiztos majdnem kitépte a kapaszkodót (nem is értem, miért), második esetben pedig picit le-

tapostam a záróvonalat (abszolút nem volt vészes, csak

a vizsgabiztos úgy érezte, nem jó ez így... pedig kocsi

se volt a környéken).

2012. ápr. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
engem 6án húztak meg sajnos harmadjára, egy irányjelzés elmúlasztása miatt, hála az útfelfestőknek, mert a környéken egy darab sáv nem volt. na de hát nem mást hibáztatok, tudhattam volna, hogy 2 sávos, csak az út szélén autók parkoltak és így 1 sávosnak néztem..:S másodjára rögtön a vizsga elején épphogy, de gurultam stop táblánál, első alkalommal pedig hirtelen volt a sávváltás és a vizsgabiztos "majd szívrohamot kapott" természetesen egy kis rájátszással. hát fontos nekik a pénz..nem őket hibáztatom, de tudnak aljasak lenni..az oktatom, sőt a vizsgabiztos szerint is nagyon szépen vezetem a kocsit, "érzem" az autót, mármár rutinosan vezetek, egyszerűen a figyelmetlenség..:S
2012. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 borsófőzelék007 válasza:
Elsőre...még szép, mit tököljek... :D
2018. febr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!