Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy forgalmi...

Hogyan zajlik egy forgalmi vizsga? Hogyan dől el a vizsga útvonal?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy húzással dől el.Van 2 autópályás tétel is.Ezenkívül valami áruház parkolóban kell csinálni parkolásokat.De hogyan dől el hogy melyiket csinálja az ember?Jobbról vagy balról betolatni kettő közé vagy elölről bejárni és onnan kitolatni?Meg Y megfordulás stb


Hogyan dől el ez az egész?Hogy ki volt vezet és milyen manővereket csinál?


Még nem vizsgázom de kíváncsi vagyok rá.Ami szerintem a legnehezebb az az amikor jobbról vagy balról be kell tolatni 2 autó közé , onnan kijönni könnyű , meg előre menetben bemenni is könnyű.



2012. márc. 28. 12:56
1 2
 1/14 HalkHogen válasza:

Te szerintem összevegyítetted a rutinvizsgát a forgalmival. Rutinon kell tolatgatni, szlalomozni, emelkedőn megállni, ipszilonozni meg ilyesmik...


Forgalmi vizsgán én tételt húztam. Aztán mondták, hogy a következő lehetőségnél balra, jobbra vagy mondjuk fordulj meg, ahol lehet. Egyszer kellett leparkolni - tetszésem szerinti módszerrel. De a forgalmi nem arról szól, hogy "valami áruház parkolójában" kell balra-jobbra-előre-hátra tolatgatni. :)

Épp az a lényege, hogy a forgalomban hogyan boldogulsz (mennyire tudod figyelni magadat, a többieket, a jelzéseket), nem az, hogy te elsőre vagy negyedjére tudsz beparkolni "jobbra-hátra" valahova.

2012. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ma már nincsen külön rutin és forgalmi.Egy vizsga van csak.
2012. márc. 28. 15:05
 3/14 HalkHogen válasza:

Ja, bocs, ezt nem tudtam...

Akkor várj valami naprakész embert.

2012. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj.Azt én is tudom hogy hogyan megy a régi vizsga rendszerben , csak ebben az újban nem tudom hogy lesz.Annyit tudok hogy 60 perces az egész.
2012. márc. 28. 15:25
 5/14 anonim válasza:

Szia ! Én tegnap vizsgáztam le forgalomból és nemkönnyű !

először is beszállsz az autóba a vizsgabiztossal, és az oktatóval együtt ! elvégzed az indulás előtte ellenőrzéseket ! utána 2-3 lap közül választhatsz, amin különböző feladatok vannak neked bejelölve előre ! azokat megcsinálod 60 perc alatt, és készen is vagy ! én személyszerint jobbra előre, balra hátra, előremenetes(párhuzamos

és egy saroktolatást húztam !

2012. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60 perc a vizsga. 10 perc ellenőrzés , 50 perc vezetés. ( Zárójelben megjegyzem , hogy elvileg , mivel engem ötven perc után húzott meg mert ferde volt az utolsó parkolásom , amúgy meg minden simán ment) Ellenőrzés után beülsz a kocsiba , aláírod amit kell , kihúzol egy lapot azon rajta van egy szám , az útvonal száma , illetve rajta van minden parkolás és megfordulás , és amit neked kell csinálni 3 parkolás , egy megfordulás az be van karikázva.
2012. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tehát van 4 manőver.És ha valaki az autópályát húzza?Van ilyen útvonal is , hisz gyakoroltuk.
2012. márc. 28. 17:57
 8/14 anonim válasza:
nekem nemvolt autópálya részem, de gondolom bennevan valamelyik lapban... :)
2012. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az 5-ös számú az autópálya.Legjobban a két kocsi közé betolatni jobbról , balról a nehéz nekem.Orral bemenni meg kijönni könnyű.
2012. márc. 28. 18:07
 10/14 anonim válasza:
Hát igen. én a párhuzamos parkolást utáltam mindig :D
2012. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!