Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Suzuki Ignis-emnek szeretnék...

Suzuki Ignis-emnek szeretnék dörmögő hangot varázsolni, lehet ezt a dob megfúrásával?

Figyelt kérdés
Olyan megoldás érdekelne ami pénzbarát, a műszakin nem kötnek bele.
2009. jún. 17. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
egy egyszerű végdob rozsdamentesből. Norautoba olcsón van, 10ezer körül. De szerintem nem gizda, akkor végig valami 50es csövet gázgyorsítóval...
2009. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
És akkor jó lesz, hogy alattad van egy Igniske, de nagy a hangja? Ennek mi az értelme?
2009. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretem ezt a kocsit csak jobban tetszene ha dörmögne is:P
2009. jún. 17. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy egér sosem fog úgy dörmögni mint egy medve, ezért ne is akarjon az lenni.
2009. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van a lakótelepen pár ilyen kedvencem...swift, micra, corsa (persze 1.2) akkora kályhacsővel ami egy kamionnak elég lenne. Ha a földszinten laknék a parkoló oldalán valószínűleg második reggelre lerugdosnám róla. Értelme nincs, jobban nem megy tőle, sportautóvá se fog válni viszont az egész környék hallja mikor elindítod. Óriási.

Ha szép hang kell, van választék - gyári rendszerrel bármelyik V6, V8 esetleg a Subaru boxerei. Olyat se furkálással, se dobcserével nem fogsz csinálni (nevetségeset viszont annál inkább)

2009. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a SuziTunereket


megfúrom a dobot +5 lóerő

nemtankolom tele és az súlycsökkenés +5 ló

NO FEAR matrica a legjobb, az már +15 lóerő ;)

2009. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!