Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Flora08 kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy már nincs külön rutinvizsga, hanem azok az elemek beleépülnek a forgalmi vizsgába? B kategóriás jogosítványról van szó.

Figyelt kérdés
Ma voltam jelentkezni KRESZ-re és akkor mondta a srác (aki oktató is) hogy nem kell fizetni majd a rutinvizsga árát, mert az egyszerre lesz a forgalmival. Leírnátok nekem a véleményeteket, hogy mit gondoltok erről? Így nehezebb lesz a forgalmi? Előre is köszönöm!

2012. ápr. 10. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen nehezebb. Mert így a parkolásokat , a megfordulásokat forgalomba kell csinálni, és azért nem mindegy hogy egy üres pályán vagy forgalomban . Viszont mellette szóljon , hogy aki az új rendszerbe szerzi a parkolását az fog tudni parkolni.

Sajnos én már háromszor buktam meg , az idegesség és a figyelmetlenség miatt. :( Nagyon el vagyok keseredve.

2012. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha valaki tud parkolni, az a forgalomban is tud. egyébként sem a körúton kell, hanem általában egy nyugis lakótelepen és napközben, tehát nincs akkora forgalom.

nekem egyébként sem ez a bajom, hanem a jobbkezes utcák :)

amúgy olyan szempontból jobb, hogy legalább nem húznak le külön pénzzel a rutin miatt. bár így is q sok ez a 11 rugó.

2012. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elhúzódott a jogsim. Másfél éve csináltam a rutin vizsgát, másfél hónapja a forgalmat. Szóval ha így vesszük, én kétszer rutin vizsgáztam (így két "rutinvizsgát" fizettem). Baromira nem fair. És tényleg nehezebb :(
2012. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges az egész! :)

Én annó 2004 ben csináltam a B kategóriát volt rutin vizsgám meg Forgalmi is most hogy egy forgalmi pótvizsga 11000.- ft hát nem sámli annó valami 3200.- ft volt. :)


Most ez egy olyan kérdés hogy a válaszom is is az hogy hiába nincs rutinvizsga de a pályán gyakoroltok ugy is, elindulás szlalom menet emelkedő stb..


Nem volan régen voltam a pályán én is 1 hete kb egy pótórát vettem B kategóriából mert én azóte nem is vezettem kocsit de minden rendben volt !


Buszoztam meg kamionoztam azért az másabb ezért is vettem B ből egyórát mert sárgavillogós kocsin fogok dolgozni és hogy szokjam vissza a kisméreteket ami nem lesz egyszerü! :)


Én azt mondom hogy jó ez mert a forgalminál egy parkolást kell csak csinálni végül is nem hülyeség annyiból tréé hogy ha buksz parkolásnál akkor a forgalmi vizsgádat is újból kell ismételni ennyiből nem fer.


Én annó rutinból buktam 1x bent felejtettema kéziféket és hát ez van meg esik mindenkinék. :D


Tehát ez olyan hogy valakinek jó valakinek nem nekem személy szerint jó lett volna annó ha ilyen vizsgám van mert 1 csak egyszer vizsgázok vezetésből, és 2 egyszer látom a vizsgabiztost. :)


A parkolás Ha Budapesten csinálod akkor József Attila LTP IX. kerület vagy Kispesten fogtok nyugodt helyen biztos hogy nem a nagy köruton kell majd csinálni! :)


Tehát nem lesz probléma oda kell figyelni, persze ha nagy a vizsgadrukk is nehezebb lesz tényleg..


De ha jó az oktatód és ugy csinálod ahogy mondja illetve be tanulod nem lesz naj végülis szerintem részben könyebb így a vizsga. :)


Tulajdonképen csak Forgalmi vizsga van a parkolás meg hát kérdés hogy mi a követelmény előröl álj be vagy tolatva tolatva szük helyre nehezebb az tény.


Elöröl könyebb, ez is részletkérdés ugye sok sikert nektek :)

2012. ápr. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! :)
2012. ápr. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!