Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan bicikli, ami váltós...

Van olyan bicikli, ami váltós is és kontrafékes is?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Agyváltósban biztosan van.
2012. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző írta, én már ültem agyváltós-kontrás biciklin. Mondjuk nekem az a halálom, mármint a kontra, padkára felugratásnál többször majdnem fejreálltam:)
2012. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Agyváltóson még nem ültem. Tavaly nyárig az alföldön laktam, ott nem sok szükség lett volna a váltóra, 35 évig kontrás biciklim volt. Hegyek (inkább dombok)közé költöztem, ezért vettem egy váltóst, ami nagyon hasznos, de még most, majdnem egy év után is ösztönösen kontrával akarok megállni vészhelyzetben! Mentem már árokba, egyszer falnak is! Normál helyzetben nincs gondom.
2012. ápr. 13. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szokták mondani, hogy a megszokás nagy úr...


Amennyire a személyes tapasztalataimból meg tudom itélni (nem vagyok nagy bringás, amióta autóm és motorom is van nem nagyon bringáztam), jobb ha megszokod a kézzel fékezést, mert a "láncterelgetős" váltó tartósabb mint az agyváltó. Persze lehet hozzáértők meg tudnának cáfolni, meg biztosan függ a felhasználótól, nekem mondjuk az agyváltóssal volt bajom, a másikkal nem.

2012. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!