Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Repülőgépre téritésmentesen...

Szily Luca kérdése:

Repülőgépre téritésmentesen babakocsit és babakocsihoz tartozó autóűlést (hordozót) lehet e felvinni?

Figyelt kérdés
Azt tudom h babakocsit a repülőgépekre téritésmentesen lehet felvinni, de ha a babakocsi tartozéka a hordozó, és a babakocsihoz csatlakoztatva szeretném használni késöbb, azt is téritésmentesen lehet e a babakocsival együtt feladni?

2012. ápr. 14. 21:52
 1/1 anonim válasza:
Szerintem légitársasága válogatja, a fapadosoknál nem vagyok biztos benne. Mi tavaly többször utaztunk Malévvel és ők simán felengedték, sőt, mivel volt szabad hely a járaton abban kötöttem be a gyereket, mintha csak autóban ült volna. Olyan is volt, hogy nem volt hely, de felvittük a fedélzetre a hordozót és ott tették el valahová nekünk (míg a babakocsit elvették a bejáratnál és leszállásnál ott kaptuk vissza). Szerintem kérdezd meg a légitársaságot telefonon, az a legbiztosabb.
2012. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!