Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes belevágni?

Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Van egy kamionos cég (nem waberers) aki teljesen kezdőként felvenne sofőrnek nemzetközire. Talán azért mert az egyik rokonom náluk dolgozik már rég óta, és egy kis nagyítás is volt a gyakorlat terén.

Csak az a gond, h tartok attól, h ez még sok lenne nekem. Állandó Olasz-Angolt csinálnak. Vezettem már nyergest. A papírmunkával,rakodás stb is nagyjából képben vagyok. Sok kolega mondta, h nem árt először belföldön vezetgetni nagykocsit. Viszont belföldre sehova nem vettek fel.

Szóval nem tudom be merjem-e vállalni.

(elsősorban kamionosok véleményére, de mindenki máséra is kíváncsi vagyok)


2012. ápr. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés.

Aki mer az nyer.

Sorolhatnám ...

Vágj bele ezerrel,nyár végén röhögsz majd a kérdéseden a gyakorit böngészve.

Van egy remek lehetőséged amiért mások vadul küzdenének és habozol ?!

Naneeeee....

HAJRÁ !!!!!

:D

2012. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ami még fontos lehet, h egyedül kéne járni, és talán az, h aki eddig mellettem ült az mondta, h van érzékem a nagykocsihoz.

Nem tudom, h ezekre a kétségekre, félelmekre érdemes-e adnom, vagy ez természetes dolog.

2012. ápr. 16. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetes dolog, hogy izgulsz és félsz.

Ezeket tedd félre aztán nyomás.

Manapság minden szalmaszálat megkel ragadni. Itt egy lehetőség, ne szalaszd el. Megbánnád...

2012. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár kamionos ismerősöm panaszkodott, hogy nincs meló..

Szerintem fogadd el az állást, ha tudsz valakit aki benne van a szakmában, és hajlandó veled menni először akkor vihetnéd magaddal, biztos tudna tanácsokat adni, és a papír, rakodást is megtanulnád.

2012. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!