Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerinted melyik autót vegyem...

Szerinted melyik autót vegyem az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, napi 10km-re kellene munkába járni.

Apukámmal élek, sokat dolgozik, nagyon ritkán járunk "családi kirándulásokra". Munkába járni és az Auchan-ba bevásárolni kellene hosszabb távra (kb. a következő 6 évre).


Ez nagyon olcsó, de csak 2 üléses. Azt mondják ne vegyek ilyet, mert "munkásautó" lévén nagyon le van strapálva. Mit gondolsz?

[link]


Ez elég jó állapotban van, és nagyon olcsó:

[link]


Vagy mit ajánlotok? 600 ezrem van autóvásárlásra, mindennel együtt.


2012. ápr. 17. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy egy céges autó le van strapálva, mert simán valószínű, hogy mondjuk hiteles és újként lett véve, így a garancia miatt minden kötelező szervíz el lett rajta végezve...
2012. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 2 ülést később ki lehet bővíteni, átalakítani a hátsó raktért?
2012. ápr. 17. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel ez teher autó Áfát is kell rá fizetni és lehet,hogy menetlevelet is vezetni kell.Személy autót csak akkor csinálhatsz belőle,ha kifizeted rá a regisztrációs díj külömbözetet,mivel teherautóként helyezték forgalomba ,kevesebb regadót kellett rá fizetni.Utána újra kell műszakiztatni és új forgalmit csináltatni.

Ez több száz ezer Ft.

Nem éri meg.

2012. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sem a Peugeot 206-ot, sem a Csonti Car-t nem ajánlanám, mind a kettőről csak rosszat mondtak ismerősök, rokonok, személyes tapasztalat nincs, pontosabban annyi, hogy én meg fogadtam, hogy soha többet nem lesz francia autóm...
2012. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A peugeot elől hátul törve volt. A Corsa is törve volt elől. Mindkettő kereskedős roncs.
2012. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak magánszemélytől vegyél autót.
2012. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pug tuti elől törve volt.

Szerintem is magánszemélytől vegyél, esetleg régi swift, ennyiért kitűnő állapotot kapnál, nem pedig egy kicsivel újabb pénztemetőt.

Sok sikert az autóvásárláshoz.

2012. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Francia autót az ellenségeimnek se ajánlanék. A corsa jó választás.
2012. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!