Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb az alábbiak...

Melyik jobb az alábbiak közül, melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Dell Latitude 5220m

Dell Vostro 1015

Toshiba PRO C650

Lenovo Thinkpad SL510


Olcsó, de megbízható laptopot vennék, ezeket találtam 130 alatt, amelyek ennek a követelménynek valószínűleg megfelelnek. Hardverben kb. egyforma mind a 4 gép(mindegyikből a Core 2 Duo-s változatra gondolok, nem a Celeronosra). Melyiket ajánlanátok? Én elsősorban a Latitude és a ThinkPad között vacilálok, de azért leírtam még 2-t amelyek esetleg szóba jöhetnek.


2011. jún. 20. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
talán ha linkelnél
2011. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a DELLek közül választanék.
2011. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mégis minek linkeljek? Az adatait én is el tudom olvasni, és azt is tudom hardverben mi a jó, ezek abban nem erős gépek és hasonlóak, a minőségre vonatkozott a kérdésem, arra meg nem tud az válaszolni, aki nem tud ezekről a típusokról, csak épp megnéz egy linket.
2011. jún. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!