Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szemüvegesek! Ti hogy csináljá...

Szemüvegesek! Ti hogy csináljátok? Vezetés kérdés!

Figyelt kérdés

Most lett 2hónapja jogsim és szemüveges vagyok(távolra rossz a szemem).Viszont jön a jó idő,napsütés és idegesít a nap,de nem tudok így napszemüveget felvenni!=/

Ti hogy oldjátok meg ezt a kérdést?



2012. ápr. 23. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szemüveges, de gondolom fényre sötétedő lencséjük van így nem zavarja őket. Vagy még a kontaktlencse és rá a napszemüveg.
2012. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én lézeres szemműtéttel oldottam meg :)
2012. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nővérem is ilyen helyzetben volt, úgyhogy 2 hete csináltatott magának dioptriás napszemüveget. Tök úgy néz ki mint egy napszemüveg (tehát nem fényre sötétedő), csak lehet benne látni is:) Viszont nem egy olcsó dolgok sajnos:S
2012. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Kerestünk az optikussal egy jó napszemüveget, és abba tette bele a dioptriás lencsét.
2012. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehajtom a napellenzőt és nem zavar a nap. :)


Már több mint 1 hónapja van kontaktlencsém, erre tudnék napszemüveget húzni de még nem vettem.

2012. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 teleka válasza:

Én behunyom a szeme és gázt adok.:)

(poén...)

2012. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de azért válaszolok. :)

Én nyáron, mikor nagyon süt a nap, szemüvegre helyezhető napszemüveget használok (azt hiszem így hívják, másképp nem tudom megnevezni). :D Így néz ki, csak az enyém sárgás lencséjű: [link] Egyszerűen felcsípteted a szemüvegre. Szerintem sokkal jobb, mert: bármilyen szemüvegre felhelyezhető; ha kell erősebb/gyengébb szemüveg, azzal is használható. Tehát csak egyszer kell megvenni, és ha vigyázol rá, sokáig kitart! ;)

Most tanulok vezetni, és ha meg lesz a jogsim, akkor erős napsütésben én is ebben fogok vezetni. :)


18/F

2012. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!