Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeretnek jogositvanyt, de...

Szeretnek jogositvanyt, de kozbe felek is attol, hogy nem toleraljak a tanulo vezetoket, vagy vki szabalytalanul vezet es nincs hozza meg jo reflexem, hogy reagaljak ra idobe.! Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nagyon felek, de nem artana megcsinalni...:/ Ti bennetek nem volt ilyen felelem elotte?? Eletembe nem vezettem meg ezert meg plane felek...://

2012. máj. 16. 23:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielott valaki irna, hogy meg jo h nem vezettem, ha nincs jogskm..azert van olyan aki mar kiprobalta igy is, hogy jogsi nelkul..na en nem....kb nullarol indulok.:/
2012. máj. 16. 23:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért ül melletted az oktató, hogy ha nagyon gázos a helyzet (de még menthető), közbeavatkozzon. Egyébként pedig senki sem volánnal a kezében születik, mindenki túlesik egy-két "csakazértismegelőzlek" paraszton... És az nem sokat számít, ha valaki már próbálgatta a vezetést éjjel a pláza parkolójában vagy a kukoricás mellett a szekérúton.
2012. máj. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom...csak azert bennem van egy kis felelem...:// Tudom, hogy azert van az oktato...es hogy tud o is fekezni vqgy oda tud nyulni a kormanyhoz.

Majdnem nem is azert felek, hogy nekem nem menne, hanem a kessobiekben a tobbi hulyen vezeto miatt.

2012. máj. 17. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van a családban autó, akkor én a helyedben valami elhagyatott helyen ismerkednék a dologgal. Egyébként én is kevés rutinnal mentem megcsinálni, de hamar belejöttem. Egyedül a vizsgától féltem. Az autóban nem szabad félni, mert szétszórt, figyelmetlen leszel tőle. Egyébként egy kicsit úgy fogod fel, mintha a gonoszok csak arra várnának az utakon, hogy lecsapjanak a friss húsra. :) A vezetők nagy része normális, csak az ember nem azt jegyzi meg, hanem a 100-ból azt az egy hülye barmot, aki bevágott elé/kockázatosan előzte...
2012. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen....:/ Sajnos vannak ilyenek...://

Ha baleset lenne meg tuti nem ő neki lenne nagyobb baja, hanem aki betartotta a szabályokat!

Sok szabadidő mellett milyen hamar lehet elvégezni? Amúgy 150 körül van az ára? Én az Autó Klubhoz mennék, ha majd rászánom magam.

2012. máj. 17. 16:41
 6/7 anonim válasza:
Majdnem 200-ban van egy B-s jogsi, legalábbis nekem körülbelül annyiból lett meg. Nem kell félni, én is úgy kezdtem el tanulni, hogy előtte életemben nem próbáltam vezetni, és nagyon jól rá lehet érezni. Az oktatón is múlik, hogy milyen a kocsiban a hangulat, de ahogy mindenki másnak, úgy neked sem lesz vészes. A többieket meg le kell szrni, olyan szempontból, hogy "mivan ha nem tolerálják". Ha nem tetszik nekik előzzenek meg, kit érdekel. Ne görcsölj majd rá vezetés közben ha megelőznek, egyszerűen nem kell foglalkozni vele. Vágj bele, nem te vagy az első meg nem is az utolsó, menni fog, sok sikert!
2012. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

200? Huh az jo sok.:)

Jaja..hat jo ha van..de koszi..ez most megnyugtatott picit.:)

2012. máj. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!