Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak...

Bigmoto kérdése:

Miért van az, hogy csak 6900ft ellenében akarnak sofőri melót kiadni bizonyos cégek? Én pl. : belföldi sofőrmelót keresek Budapesten élek, (CE kat. Digitális sofőrkártya és PÁV valamint belföldi fuvarozó engedélyem van)

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
tudom, hogy le akarnak rántani, nem is szándékozok neki beugrani, csak egyszerűen szánalmasnak tartom, hogy már mindenhol csak át akarják verni az embert. De ha valaki ezekkel a kondíciókkal tud valami melót az kérem jelezzen :D
2012. máj. 21. 16:41
 2/4 anonim ***** válasza:

lehuznak melo nincsen....

kine fizesd

2012. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SZERINTEM HÜLYÉNEK NÉZNEK S MEG PROBÁLNAK LE NYULNI . MENJ E HIRDETŐ HÖZ S MERT HÜLÉNEK NÉZ VÁGD JOL POFÁN HAD TANULJA MEG HOGY NE NÉZEN SENKIT LE
2012. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 intrepid ***** válasza:
Mindenesetre írjuk ezt minnél többször, hagy menjen híre, hogy minnél kevesebben dőljenek be nekik. Attól még, hogy ezek ott vannak, nem lesz több munka, ők nem munkahelyet teremtenek, hanem megjelent hirdetéseket szednek össze, és adják, mint saját melót pénzért.
2012. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!