Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motoros tanfolyamon miből áll...

Dave. kérdése:

Motoros tanfolyamon miből áll a kötelező védőfelszerelés?

Figyelt kérdés
'A' korlátozott jogosítványt szeretnék, a KRESZ már megvan tavalyról, de állítólag idén szigorították a kötelező ruházatot, miből is áll ez pontosan?

2012. máj. 22. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Idén szigorították és a kötelező felszerelés:

Hosszú szárú cipő

Protektoros nadrág(nekünk a farmer is jó volt ha vettél alá/felé térdvédőt)

Protektoros kabát(vagy gerinc, váll és könyökvédő+ valami kabát)

Protektoros kesztyű(én 3000ft-ért vettem olyat amire ilyen gumi vackok vannak varrva, elfogadták.)

Bukósisak plexivel vagy szemüveggel.


Nálunk úgy volt hogy bukót, cipőt és kesztyűt nem adnak.

Protektorokat(gerinc,váll,könyök és térdvédő) pedig bérleni.

De én inkább beruháztam egy kabátra meg nadrágra.

2012. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valahogy így tudtam én is, szerinted akkor ha elkérem egy crossos haverom páncélingét és arra veszek egy kabátot az megfelel?
2012. máj. 22. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, tökéletesen megfelel!

Annyi ha azon nincs könyökvédő akkor az még kell rá.

Meg egyébként lehet hogy nálatok olyan protektorhoz nem kell majd kabát. Azt az oktatótól kérdezd meg ha jót akarsz magadnak :D (elég jó idő van mostanában :))


Egyébként és most csinálom az Ak-s jogsit. Még pár óra van forgalomban, meg a forgalmi vizsga.

2012. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!