Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Haverom valami olyasmit...

Haverom valami olyasmit mondott hallott, hogy minden embernek újra kell tenni a kresszvizsgát akinek van valamilyen jogsija (? )

Figyelt kérdés

Ezzel a hírrel indított ma haverom. Valahol hallotta.

Az mondta valamelyik nem normális politikus vetette fel.

Én csak annyit mondtam rá hogy az a politikus elmehet a jó qur... ... ..... ..... ..... .... ... njába amelyik ilyen hülyeséget kitalál. Most raktam le a jogsit hát majd megint megyek kreszvizsgára nem?! Hova a retkes ... ... ... ... ba férne annyi ember? 10 évig csak a régieket vizsgáztatnák. Ez a hír igaz vagy csak egy b@romarcú elmebeteg agyszüleménye akit a mikrofonhoz engedtek. Mert valami taxist megbüntettek mert megált a megálni tilosnál és kitette az utast. Jó hogy megállt háztól házig taxi a taxi ,azért nem busz a neve. és ezéer megy a vita meg ez a cirkusz állítólag. Mindenesetre én ezeknek a pénzharácsoló parkolás és közterület felügyelőknek én letörném a szarvát. Nem x millió embert szívatnék.

Azt mondta haverom ha ezt megszavazzák megy a falu láncal tankal stilfűrészel vízágyúval kapával kaszával égő fákjával vasvillával meglincselni aki ezeket kitalálja.



2012. máj. 28. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
TÁMOGATOM!!!!
2012. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Asszem ez megint valami rémhír, vagy valamit félre hallott a haverod, mert ekkora marhaságot nem hinném, hogy bárki is megszavazna.

Bár az igaz, hogy ezektől minden kitelik...

2012. máj. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A haverod erről hallott :

[link]

2012. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
KRESZ-t átdolgozzák, de szó sincs újravizsgázásról, a haverod paráztat.
2012. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy KRESZ oktató ismerősöm azt mondta, hogy jövőre alapjaiban fogják megváltoztatni a KRESZ-t. Sok minden leegyszerűsödik, a 200 oldalas KRESZ csökkenni fog. Ilyen radikális változtatás esetén viszont elengedhetetlen, hogy a már jogsival rendelkezők újravizsgázzanak. Mert az nem működne, hogy a közlekedők fele a régi, a másik fele az új szabályok szerint menne...
2012. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Dehogynem működne.

Az alapvető szabályok ugyanazok. Gondolom az elsőbbségt meg kell adni és meg kell állni a piros lámpánál. Ha egyszerűsödik akkor a fölösleget meg elfelejtem és kész.

Ha leegyszerűsödik akkor nem tanulni kell hanem visszabutulni? az megy egyedülis kösz. Ez olyan mintha 8adikos lennél egyszerűsödne a 4-dikes tananyag és vissza kéne menned újra megtanulni az egyszerűsítettet.

Nyalja meg az oktató én elhiszem nekik jólenne mert bevétele lenne ebből de énnekem ilyen hülyeségre se időm se pénzem se energiám. Mostanába örülök hogy élek és tudok kaját vásárolni a napi 16 óra munkából. (már ha van munka) Nem az hogy szórakozzanak itt az emberekkel. szerintem 99% így gondolja a maradék 1% meg érdekelt az ügyben.

2012. máj. 29. 16:31
 7/7 anonim válasza:
100%

egyértelműen az állami bevétel növeléséről van szó. Ezt a díjat egyszer kifizettem, szóval megvásároltam a jogot, ellenőrizték a mind az elméleti képességemet, mind az egészségi állapotomat a gépjárművezetéshez. Még egyszer nem csinálom végig...

Vagy hívjuk térítésmentes továbbképzésnek, küldjék ki INGYEN, mit kell elfelejtenem és bemegyek egy INGYENES vizsgára. Ha nem sikerül, nincs pótdíj, megtanulom újra INGYEN...

2012. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!