Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntette vajh' öcsémet a...

SnGoten kérdése:

Megbüntette vajh' öcsémet a rendőr?

Figyelt kérdés
Öcsém hazafelé biciklizett a szomszédból, mikor lecsekkolta egy konzervkékség az út mellett, és mivel nem volt nála semmi irat, és a lámpája is bedöglött, közölte vele hogy ötvenezer. De nem írt alá semmi papírt, illetve nem is kapott csekket. A nevét meg a lakcímét bediktálta, de ennyi erővel bármit mondhatott volna, nem? Lényeg, hogy ilyenkor mivan?

2012. jún. 9. 01:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy kapna büntetést de legyetek rá felkészülve mert előfordulhat hogy még is én pont így jártam 85000 bírság pedig elengedett....na mind1 biciklivel is kaptak már el hát nálam se volt irat se lámpa de még csak fékemse bevágtak elém kocsival mert ők azt hiték hogy k@rva profik de arra nem számítottak hogy nekem nincs fékem hát még jóhogy nekem több eszem volt mint a sün nek mert nem mentem bele hanem inkább egy bokorba namin1 félóra anyázás után elengedtek és akkor nem is kaptam bírságot
2012. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem kikuldik postán bediktálta központnak.
2012. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Milyen messze volt az a szomszéd? Pár száz méteren belül (talán 400?), nem fontos a papír. Ha menet közben ment el a világítás, akkor lehet tolni is azt a bringát, ha veszélyes terepen jár az öcséd. De ha ő volt a hunyó, miért neked kell izgulni a csekk miatt? Lehet, te vagy az öcséd?
2012. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Napkiraly ***** válasza:
ha egyedül volta sün nehéz lesz bizonyítania
2012. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Beviz Elek ***** válasza:

Nyugi nem kap semmit! Nincs gáz!

amúgy olvastam, hogy a papírok hiányáért nem büntetnek: öcsémet lejárt személyivel átengedték a határon (jogsija, útlevele nem volt). Barátnőm 7000-et kapott, mert 10 napja le volt járva a személyi...

2012. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem elkaptak az ellenőrök a buszon,mert nem volt jegyem és az igazolványokat is otthon hagytam.A közterület felügyelő(az ellenőrrel volt) mondta,hogy amiért nincs nálam személyi igazolvány 150.000 Ft-ig terjedő büntetést szabhat ki.Plussz a BKV büntetés.

Szerencsére elengedett,mert kidumáltam magam és megúsztam büntetés nélkül.

2012. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!