Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek van lehetőség...

Szerintetek van lehetőség arra, hogy viszonylag olcsó autós DVB-T- vel, több csatornát be tudjak fogni, ezeken kívül: RTL Klub TV2 Euronews M1 HD M2 HD Duna HD Duna II Autonómia Ha igen, hogyan-mivel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézem, ezek a szabadon fogható csatornák, a többihez már előfizetői kártya (HELLO-HD) és azt fogadó TV vagy SETTOP box kell.
2012. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kösz a segítséget!


Abban még tudnál segíteni, hogy szerinted az előfizetői kártya, jó lehet az autós tv-be is, vagy ez csak beltéri cuccokhoz van?


És a settop box mit takar? Ezt csak egyszer kell megvenni, vagy havidíjas?

2012. jún. 9. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok mindenféle eszközt hoznak forgalomba..

Én most vettek olyan TV-t, aminek van modul fogadója.

Ide menne a kártya, de miután kártyából van sokféle (Cryptoworks, Nagra, Biss, Conax stb.) ezért kell a kártyának megfelelő modul, Hello-HD-nél CONAX, ez kb. 8000, és akkor vehetsz előfizetői kártyát.

Ha nem olyan a TV, akkor lehet venni kártyát+SetTopBoxot, ezt lehet azután SCART-al, HDMI-vel (?) kötni a TV-re.

A box 10-12 környékén van.. +a kártya.

2012. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A különböző kártyáknak van előnye, vagy hátránya a szolgáltatás szempontjából attól függetlenül, hogy milyen a csatlakozása.


A kártya előfizetés kb milyen árban van átlagban? (amivel pl discovery, commedy central, cool, mtv.... csatornákat tudok fogni)


Ha bemegyek a upc-hez, vagy a digihez, ott megköthetem az előfizetést?

2012. jún. 10. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Rosszul írtam, nem helloHD, hanem MINIGTV..

Egyik kártyának sincs előnye, hátránya, egyik szolgáltató ezt, a másik azt használja..

[link]

Hát a konkurenciához ne menj (UPC, DIGI), mert rossz szemmel néznének rád, de a neten rákereshetsz fentin kívül is lehetőségekre..

2012. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos infókat!

Abban még tudnál segíteni, hogy ha keresgélek a megadott honlapon, ott a műholdas tv opcióban kell keresgélnem, vagy van konkrét szolgáltatás név erre?

2012. jún. 11. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez földi sugárzás, a DVB-T erre szolgál. Nem alkalmas műholdvételre, oda más kell...

Ha műhold, akkor UPC is lehet, én csak egy szimpla kártyát vettem (egyedül náluk lehet(ett?) kapni és saját HD-s beltériben használom (Ferguson Ariva 100E).

Az Antenna Hungária honlapján meg lehet nézni a földi (DVB-T) sugárzás ellátottsági területét.

2012. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm még egyszer!
2012. jún. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!